2726
عنوان

دلم آبجی می خواد

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یکی دارم پول اسنپشم خودم میدم بیا ببرش برای خودت😐😆

😅😅😅😅😅

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
واقعا بعد ازدواجم خیلی بیشتر این که تنهام حس کردم  قبلش می گفتم خواهر همسرم جای خواهر برام پر ...

شما هم خواهر نداری من خودم میگم با یه نفر ازدواج میکنم که فقط یه خواهر داشته باشه اگه چند تا باشن منو محل نمی دن

اره واقعا حالا من داداش دارم ولی آخر خواهر چیز دیگه ای هست

منم سه تا داداش دارم 

ولي خب نميتونم حرفمو بهشون بگم ك

مادرمم غم خوارمه نميتونم باهاش درددل كنم

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
منم سه تا داداش دارم  ولي خب نميتونم حرفمو بهشون بگم ك مادرمم غم خوارمه نميتونم باهاش درددل ك ...

اره کاش یه خواهر داشتم البته داداشم از من کوچک تره و فوق العاده مهربونه ولی آخرش ........

آخی دوس داری همین شکلی یا برادر و خواهر دلت می خواست

متنفرم از تنها بودنم می گم بعد ازدواجم خیلی بیشتر حسش کردم تو عروسیم به خصوص

واقعا مخالف تک فرزندی ام همیشه می گم اگر قرار یکی بیارند همون نیارند بهتره چون واقعا خودخواهی در حق بچه است 

دوست پیدا کن من اصن خواهر ندارم ولی دوستام مثه خواهرمن اصن کمبودی احساس نمیکنم با داداشم میشه دردو ...

دوست هم ندارم خیلی دلم می خواد یه دوست خیلی صمیمی داشته باشم ولی نمیشه نمی دونم چرا 

2706