2410
2553
عنوان

یه نصحیت به کنکوری ها به خدا اعتماد کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
گاهی اوقات چیزیو می خوایم اما انگار نه انگار .... بدتر میشه و بهتر نمیشه

شاید اون چیز به ضرر بوده.ماه پیش گوشیم دزدیده شد 

چقدر گریه کردم تو اوج لی پولی گوشی خریدم 

الان میگم چه خوب شد به گوشی جدید احتیاج داشتم 

اره عزیزم.بنده خوبیی نیستم فقط سعی میکنم دل کسی رو نشکونم خیلی وقتا چیزی شده ولی همیشه متوجه میشم خ ...

اسی خیلی برلت خوشحال شدم

من‌خودم عاشق ادامه تحصیل ودرس بودم وهستم

همیشه ازبچگی تالان دلم میخواست کارمندتحصیلکرده بشم

ولی شرایط زندگیم..کم کاریم..اتفاقات مختلف باعث شد

کنکور قبول نشم بعدشم شوهر کنم ک اونم مخالف تحصیله

ولی گوشه دلم همیشه این ارزو هس

خداکنه منم شغل خوبی نصیبم بشه

اینبددد عاشقش باشم ک متوجه گذرزمان نشم😍🥰

2714
شاید اون چیز به ضرر بوده.ماه پیش گوشیم دزدیده شد  چقدر گریه کردم تو اوج لی پولی گوشی خریدم&nbs ...

دیگه کار از صلاح و ضرر گذشته متاسفانه من هم در این مورد خیلی به شک افتادم

اسی خیلی برلت خوشحال شدم من‌خودم عاشق ادامه تحصیل ودرس بودم وهستم همیشه ازبچگی تالان دلم میخواست ک ...

ممنون عزیزم منم گم کاری کردم ناامید شدم ولی هر وقت خدارو از ته دل صدا زدم ناامیدم نکرده. انشاله موفق باشید 

دیگه کار از صلاح و ضرر گذشته متاسفانه من هم در این مورد خیلی به شک افتادم

یه چیزی بگم 

من سال اول کنکور لیسانس انتخاب رشته غلط کردم مجبور شدم یه سال بمونم پشت کنکور یه سال گریه کردم 

سال چهارم لیسانس با همسرم آشنا شوم که همه کسم هست . اگر همون سال اول میرفتم دانشگاه نمیدیدمش هیچ وقت 

یه چیزی بگم  من سال اول کنکور لیسانس انتخاب رشته غلط کردم مجبور شدم یه سال بمونم پشت کنکور یه ...

حقیقتش من دیگه کاملا دلسرد شدم در این باره... این مورد منم اصلا به ازدواج ارتباطی نداره... دیگه باید رهاش کنم فقط حیف اون همه انرژی و زمان و هزینه ای که گذاشتم و آخرشم نتیجه ای ندیدم