2726
عنوان

از همتون التماس دعا دارم

78 بازدید | 9 پست

چند وقتیه بد بیاری پشت بد بیاری...الانم قراره ی اتفاق بد بیوفتع میشع ازتون خواهش کنم برام دعا کنید برطرف بشه و بگید چه دعایی بخونم که اتفاق بذی نیوفته...بازم میگم التماس دعا دارم از همتون😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

⚪خاصیت سوره های قرآنی :

🔙سوره بقره : برای رد جادو و شفاء مریض

🔙سوره واقعه: مانع فقر

🔙سوره کوثر: مانع خصومت

🔙سوره ملک: مانع عذاب قبر

🔙سوره فاتحه: مانع خشم خدا

🔙سوره محمد: برای اخلاق

⬅سوره جن : برای وسوسه

⬅سوره حجر : برای برکت مال

⬅سوره کافرون: مانع کفر وقت مرگ

⬅سوره دخان: مانع ترس روز قیامت

⬅سوره تغابن : برای ادای قرض

⬅سوره کهف : برای بیدار شدن از غفلت

⬅سوره فتح : برای گشایش کار

⬅سوره صف : برای فتح و پیروزی

⬅سوره مزمل : برای مهر و محبت

⬅سوره حج : برای کامل شدن دین

⬅سوره مریم : برای هدایت دختران

⬅سوره احزاب : برای گشایش بخت

⬅سوره یونس : برای بچه دار شدن

⬅سوره جمعه : برای پیدا شدن مال

⬅سوره یاسین: مانع تشنگی روز قیامت

⬅سوره اعلی : برای هدایت جوانان

⬅سوره حجرات : برای زیاد شدن مال

⬅سوره یوسف : برای عظمت و بزرگی

⬅سوره مومنون : برای به راه راست رفتن

⬅سوره طور : برای پایدار بودن و برگشت مال

⬅سوره انبیا : برای رها شدن از بند و گرفتاری

⬅سوره اسرا : برای شفای مریض 

⬅سوره حدید : برای محکم شدن و آرامش بدن

⬅سوره مجادله : برای برای مهر و محبت و معامله

⬅سوره ن والقلم : برای آسان شدن و درس خواندن

⬅سوره نمل : برای شفا مریض و برآوردن هر حاجتی

⚪خیلی ها گرفتارند، امیدوارم هر کسی که این متن را میخواند درهای رحمت خدای مهربان به رویش باز شود و گره مشکلاتش از راه بی گمان باز شود !برای همه دعا کنیم. امیدورایم درهای بسته ی زندگی تان خیلی زود و به آسانی باز شود ان شاءالله 

@dl_bekhooda_bespar

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2728

اسی نذر کن یس بخون برا شیخ نخودکی که تو حرم امام رضا هستش خیلی حاجت میده .مثلا بگو ۱۴ تا یس میخونم حاجتم برآورده شه بعد اگه حاجتتو گرفتی قسمت شد بری حرم اونجا سرقبرش ببراش یس بخون مثلا همون ۱۴ تا.تعدادش مهم نیست مهم نیت.انشاءالله که مشکلاتت مرتفع شه 🙏

حالا که همه درا رو روی خودت بسته میبینی شب رو به قبله بشین و آیت الکرسی رو از الله تا عظیم ۵۰ مرتبه صحیح بخون و بخواب اگه روز اول نتیجه نگرفتی تا سه روز بخون مشکل مالی رفع میشه

اگه مشکلت حل شد بهم اطلاع بده تا توی خوشحالیت سهیم باشم

حالا که همه درا رو روی خودت بسته میبینی شب رو به قبله بشین و آیت الکرسی رو از الله تا عظیم ۵۰ مرتبه ...

این و یه بنده خدایی برام فرستاد وقتی که خیلی مشکل داشتم خوندم و واقعا مشکلم رفع شد شما هم امتحان کن خبرش و بده