2737
2734
عنوان

لطفا خانوماااا :/

186 بازدید | 37 پست

دوستان :/ 

من چند تا سوال از شما میپرسم خیلی ممنون میشم اگه به سوال هام جواب بدین !! 🎄🎃

۱) من یه دختر ۱۷ ساله ام !! اون چیزی ک من ناخن میخام نیس اصلا میگن که باید کاشت کنی بنظرتون کاشت کنم ؟! اخه میگن ک کاشت ناخن ضرر داره پس اگه ضرر داشت چرا همه کاشت میکنه ؟! یکی هم میگه ژلیش کن نمیدونم این دیگه چیه میشه یکم توضیح بدین ؟! از این ورم میخام ناخن بگیرم هر موقع دلم خاست بزارم هر موقع نیاز نبود بردارم درسته ؟!

بنظرن چیکا کنم ؟! 💅🦄

۲) من میخام پرایمر و کرم کانسیل گیریم و این چیزا بگیرم بزنم به صورتم سفید و صاف کنه :/ ولی میگن ک لکه رو قایم میکنه ولی جوش هارو نه منم میخام ی کاری کنم ک جوش هام از بین برن چیکار کنم و چی بخرم از داروخانه واقعا نتیجه بده بهم ؟! 😉💋

۳) مدله لبم خوب نیس همین ک یکم کوچیکه !! 

منم نمیخام پرتز کنم دوس ندارم یعنی میشه بدون پرتز لبو بزرگ کرد ؟! 💋💮

۴) موهام میریزه و کم پر پشته !! 🥺👩

چیکار کنم ک موهام نریزن و پر پشت بشن ؟! 

۵) میخام مژه کاشت کنم بنظرتون خوبه ؟! 🍭🧸

۶) سوال دیگه ندارم ولی یادتون باشه خیلی دوستون دارم عشق های من :/ 😍💋

یهو بگو میخام بکوبم از نو بسازم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمورد ناخن

من سه سال کاشت داشتم

خیلی قشنگه اما ناخن خودت ضعیف میشه و بعد دردسر داره

به نظرم بذار دانشگاه رفتی کاشت انجام بده

الان یه کم زوده جالب نیست خیلی

و اینکه حتما انجام بده تو دلت نمونه ولی زیاد نذار بمونه

چندماه بذار که از دلت بیفته 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

کانسیلر و پرایمر برا پوشوندن خوبه و تاحد زیادی عملکرد مثبت داره

کاشت ناخون خیلی زشته بنظرم چون ناخن سریع رشد میکنه هی باید بری ترمیم

دست ب مژه هات نزن ولی چون ممکنه ریزش بگیره

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

عزیزم کاشت نکن چون ناخونتو نابود میکنه

خودت بهشون برس و خوشکل سوهان بکش از ناخن کاشت هم قشنگتر میشه چون طبیعیه

موهات هم کم پشته تغذیتو درست کن قرص زینک پلاس  و هیرویت مصرف کن شامپوی دیترون کافئین دار بخر

کاشت مژه رو هم من دوس دارم اما دائمی انجام نده ب مرور مژه هات ریزش میگیره

درمورد ناخن من سه سال کاشت داشتم خیلی قشنگه اما ناخن خودت ضعیف میشه و بعد دردسر داره به نظرم ب ...

چشم چشم اجی 

ولی خاهرم میدونین چیه من خیلی دوس دارم به خودم برسم خیلیییی تاپیک اخرمو بخون 

۱.من حدودا هف هش ماه ناخنام کاشت بودن ب شدت ضعیف شدن و کاغذی مانند ،اگ جنس ناخن و رشدش خوبه پیشنهاد میکنم نری سمت کاشت 

۲.پرایمر کالیستا خوبه .برای از بین بردن جوش از محلول کلیندامایسین یا کرم ضدجوش لامینین استفاده کن

۳.ن

۴.زینک یا هیرویت 

۵.سرم سریتا هم خوبه 

۶.💚

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙

راجب ناخن بایدبگم که میتونی با ابلیمو و اب پیاز ! ب ناخنت برسی محکم میشه  من کلا کاشت ناخن دردسر میدونم .راجب مژه بلد بشی خودت بزاریش خیلی بهتره .راجب صورت و پوستت هم بستگی داره علت جوشت چیا باشه اول درمانش کن بعد . اگه پوستت از چربی جوش میزنه حتما موقع خرید کرم پودرت مخصوصا پوست چرب بگیر .

عضویت92ای

این رو یادم رفت بگم کاشت مژه انجام نده 

اکسیشن کن مژه هاتو 

اینایی ک میگن مژه نزار میریزه مژه هات بخاطر اینکه کاشت انجام میدن

اکسیشن اصلا آسیب نمیزنه ب مژه 

بعد اینکه اگه مژه های خودت بلند و پره میتونی لیفت کنی 

کانسیلر و پرایمر برا پوشوندن خوبه و تاحد زیادی عملکرد مثبت داره کاشت ناخون خیلی زشته بنظرم چون ناخن ...

ممنونم از نظرت خاهرم 🤩

اجی منم ناخن کاشت خوشم نمیاد ولی اون چیزی ک دوس دارم ناخن نیس ولی میخام دیگ ناخن بگیرم و بزارم چطوره بنظرت ؟؟

2706