2137
2106

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124
وزارت علوم گلم ثبت نامش خرداد بود

بله درسته.

من گه شرکت نکردم

ان‌شاءالله به حق این شب عزیز و حضرت علی قبول شید مامان با انگیزه♥️

♥️خدایی هست مرا امیدی‌ست ابدی♥️💚برای خوشبختیم دعا کنید💚
2050

من

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادربزرگ خدابیامرزم همیشه میگفت هیچ وقت دعای بد نکنید حتی به شوخی. هیچ وقت فکر و خیال بد نکنید. نفوس بد نزنید. یه وقت میبینی مرغ آمین نشسته رو شونه‌ت، پر میزنه و میگه آمین! قشنگ میگفت. نه؟ :)

من شرکت کردم ولی نمیخام برم آزمون بدم

از هرچی آزمون و مصاحبه بدم اومد

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

رشته علوم اجتماعی میخان تورو خدا اگه میدونین بهم بگین یا اگه کس میدونه بهم بگه

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
کسی میدونه زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کیه؟گذشته زمانش؟

نه گلم منم دنبالشم...

هنوز ثبت نام نکردن

اول برای حال دلم یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

عشقا تاپیک منم بیاید براتون دعا می کنم...

مرتبطه با استخدام ممنون

اول برای حال دلم یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2129