2129
2106

همشون همینن والا😐

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن  ♥                  نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن   ♥                       این چ خورشیدغریبی است ک باحال نزار    ♥              پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن       ♥         شیرمردی ک درآن واقعه هفتادو دوبار            ♥            دست غم برکمرش رفت ولی قولش ن          ♥                 هر کجامینگری نام حسین است وحسین    ♥                  ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن       ♥        ((((((( السلام علیک یااباعبدالله الحسین))))))))              اصلاحسین جنس غمش فرق میکند           این راه عشق پیچ وخَمش فرق میکند                 من عزادار ارباب بی کفنم هستم♥♥♥♥♥♥♥

بفرستش دکتر

شوهرخواهرشوهرم رفت عمل ولی خوب نشد بهترشد

بتکان قلبت را،بتکان تمام غم واندوه وغصه را،بتکان تمام روزهای سخت سردرگمی را،آسوده ساز قلبت را،فراموشی را بخاطر بسپار،تنها یک بار میتوانی زندگی کنی،جوانه بزن ،همانندگیاهی که پژمرده میشودو جان میگیرد...گاهی دلمان کمی خیال راحت،گوشه ای دنج وصدای باران میخواهد..._ یک روزهایی هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند ،بلاخره از راه میرسند

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂منی که بیست و سه ثانیه شو با دقت داشتم گوش میکردم

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2124

برو خدا را شکر کن مثل شوهر من جیغ نمیزنه تو خواب

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....

شاید مشکل انحرافی پلیپی چیزی داره

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2114

😂😂😂😂

😊ساقی هستم.ارسال به تمام نقاط کشور با اسنپ مخصوص😀 به صورت عمده فعالیت میکنیم. آدرس: تهران ، خیابون خرخالی خیابون رکابی عرقی. با قیمت مناسب و ارزان تر از همه جا💣 کیفیت کار ما اعتبار ماست🙋🏃🏃💃💃💃💃💃💃💃
برو خدا را شکر کن مثل شوهر من جیغ نمیزنه تو خواب

😂😂😂😂😂😂😂😂وای مردم

عمل چی

نمیدونم داخل بینی شو عمل کردن

بتکان قلبت را،بتکان تمام غم واندوه وغصه را،بتکان تمام روزهای سخت سردرگمی را،آسوده ساز قلبت را،فراموشی را بخاطر بسپار،تنها یک بار میتوانی زندگی کنی،جوانه بزن ،همانندگیاهی که پژمرده میشودو جان میگیرد...گاهی دلمان کمی خیال راحت،گوشه ای دنج وصدای باران میخواهد..._ یک روزهایی هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند ،بلاخره از راه میرسند

شوهر شما کلا کیس عجیبیه😓

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 
نمیره دکتر من بدبخت هرشب از صداش خواب ندارم

شوهر من ی شب با کله زد تو کله ام گف احمق😂😂😂

هررررشب ایقد تو خاب حرف میزنه ک وقتی خستس من تا صب خاب ندارم

2051