2733
2734
عنوان

من هیچ دوستی ندارم 😞😞😞

491 بازدید | 66 پست

نه تو دنیای واقعی نه تو دنیای مجازی دلم یه نفر و می خواد که هر وقت دلم تنگ بود باهاش درد دل کنم هر وقت خوشحال بودم سفت بغلش کنم هر وقت ناراحت بودم ازش کمک بخام لحظه های شادمو باهاش شریک بشم موقع مشکلام ازش راهنمایی بخوام مطمعن بشم که براش من وزندگی و پیشرفتم مهمه یه دوست که دخترم بهش بگه خاله

منم چندسالته

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبختم منم ندارم

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2731

منم ندارم.ولی تو میتونی دوست خوبی واسه دخترت باشی

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2738
2706