2137
2106

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

الان میگن همش عمل و فیلتره 😂

‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خـوشـا به حٰـالِ مَن.. ڪهِ شــاد‌تَرینِ‌ اَحـوالِ‌ مَنیِ...❤️  ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2124

ترسیدم_ک#  

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و استرس روزمره ام کم بشه شما بیشترش نکنید.      سپاااااااااس                   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

بدون لنز چشاش ک مشکیه قشنگ تره

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید .اما قلبم باور نمیکرد!!!!نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇
2050

ارع ژذابه لنتی 

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙

نه ناز فقط خودم و یارم

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡

راستش من از چهره ریحانه پارسا قبل از این کاراش خیلی خوشم میومد

دوستان بیاید از خوبی و محبت دیگران سو استفاده نکنیم خستشون نکنیم یکی لطف کرد بهمون فکر نکنیم براش سخت نیست یا وظیفشه بارها و بارها ازش درخواست کنیم در صورتیکه خودمون میتونیم از پس کارامون بربیایم. از آدما به خاطر خوبیاشون ممنون باشیم و قدرشناس، سعی کنیم ماهم جبران کنیم. بذار بفهمند قدرشناسیم بازم وقت نیاز کمکمون کنند. وقتیم به کسی خوبی میکنیم به خاطر خدا خوبی کنیم و عوضشو از خودش بخواهیم. و اون خوبی کردنو فراموش کنیم. هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی. 
2051