2703
2553
عنوان

بیاین عکس😍😍😍😍😍

328 بازدید | 15 پست

کسایی ک گوشی شیائومی دارن خاستن بهشون یادکثدم چطور عکس اینجوری بگیرن😋

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار گلی

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
2720

این قابلیت ردیابی ستاره ها هستش آسمون چند شب پیش روستامون😍دیدم ستاره عا زیادن گفتم عالی میشه😋

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
2714

یاددد بده

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
چجوری

اول برین دوربین بعد بیشتر بعد نوردهی طولانی بعدم اسمان پرستاره گوشی رو بایدروپایه بزارین یا تا جایی ک میشه ثابت نگه دارین ستاره ها روردیابی میکنه

این قابلیت ردیابی ستاره ها هستش آسمون چند شب پیش روستامون😍دیدم ستاره عا زیادن گفتم عالی میشه😋

چه جذاب

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منم شیامی دارم اما بیشتر میزنم نمیاره اونو مدل گوشیت چیه 

پوکو!شاید نداره مال تو😕

چه قشنگ 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2706