2737
2734

موقع خواب

و موقع غذا خوردن دماغش خیلیییی صدا میده

انگار خر و پف میکنه تو بیداری

و فوت میکنه تو دماغش

دلم میخواد خفش کنم اوف رو مخمه

کسی اینجوری نبوده؟؟؟مشکلش چیه؟

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترعموی منم ایطوری بود دکتر گفت یه گوشت اضافه تو دماغه عمل کرد خوب شد دیگه صدا نمیداد

یه روزی خدا دری رو به روت باز میکنه که جبران تمام درهای بسته‌ی زندگیت خواهد بود تو فقط به خدا اعتماد کن و بگو ❤️خدایا شکرت❤️
2738
چراخفه کنی بنده خداروببرش دکتر

صدبار گفتم

میگه جون خودم اذیت نمیشم نمیرم دکتر

صداش رو مخ من بدبخته

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
پولیپی چیزی نداره

نمیدونم

کاش با عمل درست بشه

بنده خدا، خب مشکل داره دیگه

خب مشکل داره بره دکتر

نمیره ک

میگه اذیت نمیشم نمیرم دکتر

ولی من بدبخت اذیت میشم شبا خواب ندارم بخدا

2706