2703
2553
عنوان

خانما ساعت کاری شوهرتون چقدره واسه هم وقت دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هشت صبح تا یک پنج تا ده شب روزای تعطیل هم خونه س 

من با ۴۰۰۰تومنشروع کردم  الان ماهی ۱۷۰۰۰تومن قسط وام میدم در واقع  پسنداز میکنم هر زمان بخواهم بدون معرف و ضامن وام میگیرم  ۱۳۹۹/۳/۱ شروع شد ..که عضو خیرین حمایت از بانوان شدم انسانیت یعنی ..........کمک بدون منت       من  بدون آشنایی و پارتی بدون ضامن وام بدون  بهره دریافت کردم  چه خانمهایی بودند که حتی وام بلاعوض دریافت کردن این قشنگترین تجربه زندگی من هست 
2720

ساعت کاری مشخصی نداره

یه روز ۱۲ ظهر خونه هست

یه وقتی هم میشه که تا دو هفته نمیاد خونه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2714

ماهی یع بار میاد 

ایندفعه دوماه دیگ میاد میبینمش 

کارش راه دوره 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

اخ دست رو دلم نذار كه خونه

شوهر من ٥/٥ صبح از خونه ميزنه بيرون ساعت ٧/٥ شب برميگرده خونه هر روز هفته فقط ماهى ٥ روز مرخصى داره واقعا داريم از هم دور ميشيم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من همسرم فقط روز اداری میره سرکار از ساعت ۷.۵تا۱۴.۱۵

خودم شیفت در گردشم.کل روزهای هفته درگیرم.گاهی صبح ،گاهی عصر،گاهی شبم و بعد شبکاری تعطیلم.گاهی هم به مسئولم از قبل میگم برای روزهای خاصی مشکل دارم کلا برام شیفت نچینه.

2706