2726

بعد حسرت زندگی همه رو بخورم ؟؟؟

شاید چون بچگی خیلی سختی داشتم حالام که شرایطم خوبه انگار توی گذشته موندم 

البته هنوزم با خانوادم مشکل دارم 

فکر میکنم هیچکس هیچ مشکلی نداره از طرفی فهمیدن مشکلاتشون عذابم میده دعا میکنم براشون چون خودم طعم سختی رو چشیدم 😢 همش حسرت و حسرت

اگه زندگی خوبی داری خدایی سعی کن اینطوری نبینی کاری با اطرافیان نداشته باش شاد باش ولی اگه مثل منی دیگه هیچی شادت نمیکنه دیگه بسپار به گذر زمان.البته امروز اتفاق خیلی خوبی افتاد و شادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زندگی خوبی داری خدایی سعی کن اینطوری نبینی کاری با اطرافیان نداشته باش شاد باش ولی اگه مثل منی د ...

زندگیم با همسرم خوبه 

حسرت مادر و پدر بقیه رو میخورم که مهربونن 😢 

مادر و پدر که مهربون باشن یعنی خوشبختی

2728
زندگیم با همسرم خوبه  حسرت مادر و پدر بقیه رو میخورم که مهربونن 😢  مادر و پدر که مهربون ...

ای بابا یک جایی میخوای بهت معرفی کنم بری بخونی من خودم از اول تا آخرش خوندم .من حتی حاضرم خنثی باشن فقط اینقدر نامهربون نباشن🥲🥲🥲🥲🥲🥲

واقعا من که یک تاپیک خوندم اینجا دیدم عجیب غریب زیاد نیستم .ولی خب یک مدت کوتاه آروم شدم باز وجودم آ ...

خسته شدم ازشون

دوست دارم برم یه جای دور بدون دخالت هاشون زندگی کنم

ولی باز اگه حالشون بد باشه دلم میگیره میخوام سالم باشن ولی دور از من 😢 اصلا نمیتونم طعم خوشبختی رو بچشم 

خسته شدم ازشون دوست دارم برم یه جای دور بدون دخالت هاشون زندگی کنم ولی باز اگه حالشون بد باشه دلم ...

ههههییییی خواهرم چی بگم من که اصلااااا چشم دیدنشون ندارم خیلی اذیتم کردن و خیلی خیلی زیاد دلمو تیکه تیکه کردن من براشون مهم نیستم منم کاری با کسی ندارم