2726
عنوان

ارتودنسی یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 100 پست

منم ارتو   کردم   دندونام صاف شده   اون پلاکت چیه  که میخوان بزارن هزینش چرا جداس؟؟؟؟

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۵۵۰۰ ارتو ثابت ۷۰۰ واسه نگهدارنده وسیم پشتی .

من هر فک ۷ ملیون

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
2728
شیطونه میگم بزنم بکنم همه ای سیم و ای مسخره بازی هارو چه غلطی کردیم 

تازه حالا مونده صبر کن بخواد بازشون کنه . اون پلاکا که بکنه جای چسبایی که زده رو با سمباده برقی لعنتی میکشه روی دندون از من که بوی سوختگی ودود میزد ازش بیرون میگفت چشماتو ببند. جمجه ام توی سرم قشنگگگ میچرخید . قبلش پروفین حتما بخور . تازه من خورده بودم ورفتم اون حالم بود . مرگو به چشمام دیدم 😭😭😭😭😭😭😭😭

من فکر میکردم رو ۲۰ تومن هزینه داره  من میخوام انجام بدم بطور میانگین چقدر طول میکشه؟

من پارسال اردیبهشت رفتم . زمانش بستگی به دندونات داره برو دکتر جلسه اول معاینه میکنه بهت میگه چقدر طول میکشه به من گفته بود یکسال و۶ ماه ولی زودتر خوب شد همون یکسال شد . بیمه هم ۱ تومن داد.

هزینه ارتودنسی الان چقدره  دخترمنم نیاز داره  

باید معاینه بشه قبلش اونجا بهتون میگن الان دفعه اخر ۳ هفته قبل رفتم گفتن شده ۷ تومن . البته اونجا برای همه اقساط قبول میکنن . چون درمانگاه واسه سپاه هست قیمتاش از همه جا مناسب تره 

من تهرانم  آره عزیزم مطب سرسام آوره قیمتا   کلینیک میریم

اینجا یه درمانگاه هست که خیلی بزرگه همه چیز ازنظر درمان هم داره . درمانگاه ها یا کلینیک هایی که تحت نظر سپاه یا نیروانتظامی هستن قیمتاشون خیلی بهتره .من خواهر کوچیکمم با مامانم می اومد همونجا ودندوناش ارتودنسی کرد . قبل از منم دندوناش دکتر باز کرد چون خیلی زودتر درست شدن

2706