2726
عنوان

ارتودنسی یه سوال

3685 بازدید | 100 پست

خانوما من دوسالی میشه ارتودنسی کردم و دکترم که که سه شنبه همین هفته تموم و باید دو میلیون بدی واسه پلاک خواستم بدونم دو تومن واسه چه پلاکیه و این پلاکش چه مدت باید باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکرک نم همون اهنست ک میزارن پشت دندونا تا چند وقت ک  حرکت نکنه شایدم همون پلاکاییو گفته که روی دندونت هست من خودم ارتو دنسی دارم ولی احتمالا همون پلاکای روی دندونت هست ک سیم از توشون رد شده 

چلاک ی جور قالب متحرک هست که باید ی مدت تو شبانه روز تو دهنت باشه 

اوایل فقط موقع غذا خوردن درمیاری به بعدش دکتر مشخص میکنه که چندساعت باید بزاری تو دهنت 

من دوسال گذاشتم 

کاربر هلن۷۳ هستم 🙂
فکرک نم همون اهنست ک میزارن پشت دندونا تا چند وقت ک  حرکت نکنه شایدم همون پلاکاییو گفته که روی ...

عزیزم بعد از چند وقت تغییرو احساس کردی تو دندونات که  مثلا ببینی یه کم مرتب شدن؟ 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

من تیر پارسال باز کردم ارتوم رو

و 1 تومن سیم پشت دندونی بود ک 10 سال باید باشه

700 تومن بنظرم یا کمتر پلاک متحرک بود ک چندسال بیشتر لازم نبود استفاده کنی

من پشت دندونی رو گذاشتم

از متخصصای ترمیمی دیگه قیمت بگیر بنظرم زیاد گفته

2706