1874
2106
عنوان

ارتودنسی یه سوال

441 بازدید | 100 پست

خانوما من دوسالی میشه ارتودنسی کردم و دکترم که که سه شنبه همین هفته تموم و باید دو میلیون بدی واسه پلاک خواستم بدونم دو تومن واسه چه پلاکیه و این پلاکش چه مدت باید باشه 

عه هزینه پلاک جداست؟🥵

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

فکرک نم همون اهنست ک میزارن پشت دندونا تا چند وقت ک  حرکت نکنه شایدم همون پلاکاییو گفته که روی دندونت هست من خودم ارتو دنسی دارم ولی احتمالا همون پلاکای روی دندونت هست ک سیم از توشون رد شده 

2124

اره اخرش ک تموم میشه برا اینکه دندونا برنگرده یا باید سیم ثابت پشت دندونی بذاری یا پلاک متحرک

خدانگهدار همگی👋تو سایت بی فرهنگی کاملا تسلط پیدا کرده و اینکه اینجا کاربر فعال باشم رو دیگه در شأن خودم نمیبینم.اگر کسی طلبکاری بدهکاری چیزی داشت این ایمیلم😁aynaz38.ninisite@gmail.com

چلاک ی جور قالب متحرک هست که باید ی مدت تو شبانه روز تو دهنت باشه 

اوایل فقط موقع غذا خوردن درمیاری به بعدش دکتر مشخص میکنه که چندساعت باید بزاری تو دهنت 

من دوسال گذاشتم 

کاربر هلن۷۳ هستم 🙂
2050

من تیر پارسال باز کردم ارتوم رو

و 1 تومن سیم پشت دندونی بود ک 10 سال باید باشه

700 تومن بنظرم یا کمتر پلاک متحرک بود ک چندسال بیشتر لازم نبود استفاده کنی

من پشت دندونی رو گذاشتم

از متخصصای ترمیمی دیگه قیمت بگیر بنظرم زیاد گفته

خدانگهدار همگی👋تو سایت بی فرهنگی کاملا تسلط پیدا کرده و اینکه اینجا کاربر فعال باشم رو دیگه در شأن خودم نمیبینم.اگر کسی طلبکاری بدهکاری چیزی داشت این ایمیلم😁aynaz38.ninisite@gmail.com

سلام  ازمن تقریبا ۳ هفته باز کردم موقع باز کردن قالب گرفت و برای فک بالا ۳۵۰ هزار گرفت ارتو متحرک چندروز بعدش اماده شد وبهم دادن موقع غذا خوردن گفت باید درش بیارم بعداینکه فک پایین هم از طرف داخل دهان یه سیم چسبوند که ۴۰۰ شد .وگفت هر۶ماهی یکبارتماس میگیریم برای معاینه .

یا خدا بدبختی ها هنوز میخواد شروع بشه پس 

اره بابا

تازه من سیم پشت دندونی رو 1 تومن دادم

همین پریروز 3جاش پاره شده بود 600 دادم دوباره درست کرد😐

عزیزم بعد از چند وقت تغییرو احساس کردی تو دندونات که  مثلا ببینی یه کم مرتب شدن؟

من از ماه سوم تقریبا من هرماه عوض میکنم البته اینو بگم من دندونام فاصلش خیلی کم بود و همه میگفتن برای چی ارتودنسی کردی   ولی خب دیگ کردیم دیگ ولی الان خخ یکم پشیمونم  این اخریا دردش زیاد شده     راستی دندونایی ک کج هستن از بقیه دندون ها ک مرتب هستن بیشتر درد میگیرن     

اره بابا تازه من سیم پشت دندونی رو 1 تومن دادم همین پریروز 3جاش پاره شده بود 600 دادم دوباره درست ...

گف بازم ممکنه قطع شه بعضی جاهاش😐

1718