2726
عنوان

اونایی که خودشون یا اطرافیانشون واکسن زدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 68 پست
منم تا چن روز پیش مثل شما فکر میکردم و از خدامه افکار شما درست باشه

خب چجوری برات سابت شد افکارت درست نبوده

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
خب این باید بررسی بشه نمیشه ک هر کسی بعد از واکسن فوت شد بگن از واکسن بوده باید واقعا بررسی بشه کا ...

شما خودتو قانع کن

بشین ک بررسی میکنن🤗

من ترجیح میدم چیزی ک دیدمو باور کنم..

ان شاالله سلامت باشی❤

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی حرف میمونه عزیز ، خیلی از افرادی که سکته می‌کنن بدنشون تیکه تیکه بخصوص دست چپشون کبود میشه ، وق ...

اخه فردی ک ن مشکل قلبی داشته

ن کرونا داشته

ن پیر بوده 

ن هیچییی

بعد تزریق واکسن شروع ب علاعم‌کنه

و بله لخته باعث سکته میشه

و سکته هم باعث مرگ

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
نه فایرز بود

اهان خب اون واکسنا ساختارشون با این یکیا فرق داره درد بعد از واکسنشون زیاده

ولی سینوفارمو برکتو اینا چون به روش قدیمی ویروس ضعیف شدس اینقد طول نمیکشه دردش

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
خب چجوری برات سابت شد افکارت درست نبوده

فرد سالم میره داخل بدون ذره ای مشکل

بعد چن ساعت افقی میاد میره 

من خواهرام کادر درمانن و واکسینه شدن هیچ مشکل حادی نداشتن

ولی این مورد ک دیدم وحشتناک بود برام

اخه فردی ک ن مشکل قلبی داشته ن کرونا داشته ن پیر بوده  ن هیچییی بعد تزریق واکسن شروع ب علاع ...

کاری به فامیل شما ندارم خدابیامرزتشون

ولی همه کسایی که سکته میکنن پیر نیستن مشکلیم ندارن یهو سکته میکنن مرگ پیرو جوون نمیشناسه که

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
اخه فردی ک ن مشکل قلبی داشته ن کرونا داشته ن پیر بوده  ن هیچییی بعد تزریق واکسن شروع ب علاع ...

علائمش دقیقا چی بود من از قبل هم یکم تنگی نفس داشتم و نمیتونستم ورزش کنم یا از چهارتا پله بالا میرفتم نفسم میگرفت شاید واکسن هم زدم  بدتر هم شدم 

من که نمیزنم سعی میکنم بدون استرس سیستم ایمنیم رو تقویت کنم که اگه گرفتم خفیف بگیرم بقیشم دست خداست 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
کاری به فامیل شما ندارم خدابیامرزتشون ولی همه کسایی که سکته میکنن پیر نیستن مشکلیم ندارن یهو سکته م ...

ان شاالله ک ربطی ب واکسن نداره

اون بنده خدا هم همشری بنده هستن

فرد سالم میره داخل بدون ذره ای مشکل بعد چن ساعت افقی میاد میره  من خواهرام کادر درمانن و واکس ...

خب عزیزم مگه قبل از کرونا و واکسن سکته چجوری بود؟

فرد سالم شب عروسی برادر زاده ش وسط سالن یهو سکته کرد

ما داشتیم میرفتیم مسافرت برادر دوستم تو جاده پشت فرمون یهو سکته کرد بدون هیچ مشکل قبلی

کلا اکثرا سکته برای همین به اطرافیان شوک وارد میکنه چون ناگهانی و بدون علامت قبلی

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2706