2737
2739
جلو تی وی با کارتن و آهنگ شاد تست کردی؟ پسرمن ۶سالشه هنوز جلو تی وی با انیمیشن غذا میخوره. من هم م ...

بیخیال میشم خودش بیاد سمت غذا بدتر میشه 

خودم بدم میفهمه خیلی حواس جمع نمیشه گولش زد

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

10ونیم  سه سال و 2ماهشه

پسر من رفته تو ۷ سال ۱۸ کیلو هست . سالم باشن اشکال نداره . کم بخوره اما خوب بخوره 

از بادام غافل نشو . خودت پودرش کن بهش بده تو سرلاک کته برنج و .... 

خدایا مرا آن ده که آن به   
2728

بچه بد غذا رو باید همون یه ذره ای که میخوره رو مقوی و مغذی بدی 

با آب ماهیچه کته درست کن 

با ماهیچه انواع سوپ ها رو درست کن 

نیم ساعت قبل از غذا بهش اب سیب بده خصوصا ظهرها سرشار از ویتامین های مختلفه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738
10ونیم  سه سال و 2ماهشه

از پسر من چهار پنج ماه بزرگه.مال منم خيليييي ضعيف بود.خيلياااا.ناخناش دندوناش داشت ميريخت.بيست ماهگي از شير خودم گرفتم و به هر زحمتي بود شيرخشك دادم.البته آپتاكيد. بعدم بهش روزي دو قاشق كوچيك سه شيره ميدم.ميريزم تو آب ميگم شربته اونم ميخوره. بعدم با آرد و روغن و تخم بلدرچين و يكم نمك و شكر وبكينگ پودر خمير درست ميكنم يه روز در ميون پهنش ميكنم روش گوشت چرخكرده سرخ ميكنم ميريزم با يه ذره پنير پيتزا يه ربع ميذارم فر.خيلي دوس داره خيليم مقويه براش. اين سه تا عامل جون داد به بچم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
پسر من رفته تو ۷ سال ۱۸ کیلو هست . سالم باشن اشکال نداره . کم بخوره اما خوب بخوره  از بادام غا ...

شانس من این هر چیزیو نمیخوره کاش میخورد ولی کم بود اصلا حاضر نیست امتحان کنه 

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
2706