2733
2734

دبیرای زیست و دینی حرف آخر معرکن 

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ریاضی>>>آریان حیدری(کلاسینو)

فیزیک>>>امیر قضاتی(جهشینو)

خودم کلاساشونو شرکت کردم و میکنم و به شدت راضی ام😁

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
یحیوی چطوره؟ اطلاعی نداری  برای شیمی و زیست چی پیشنهاد میکنید

نشنیدنم تا حالا🤔

برای شیمی بابایی😁ولی خودم کلاساشو ندیدم

برای زیست کسی رو نمیشناسم زیاد☹چون خودم میخونم😎

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2738
👏🏻👏🏻احسنت کلاس چندمی 

😁😁دوازدهم

عه خوشبختم منم همین طور 

😍😍عشقمی