2733
2734

من شب کنکور خابم نبرد 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خوب دادی؟ رشتت چی بود

چی بگم والا، نمیدونم همین ک از سر جلسه امدم حتی ی سوالم چک نکردم و هر چیییی راجب کنکور بودو گذاشتم سرجلسه و امدم ، بس ک سختی و استرس کشیدم از اونجا ب بعدم دیگ بهش فکر نکردم تا الان ک شنیدم میخاد نتایج بیاد ، ولی هرچیم باشه دبگ نمیشه کاریش کرد پس استرسم معنا نداره 

ای وای همش تاپیک کنکور.فک کردم فقط من استرسی و گیرم.اومدم بخوابما دوسه تا تامیک کنکور اصلا خواب از سرم پرید یادم انداختین این لعنتیو

حالا چطور دادین

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
2728
چه کاریه نصفه شب میذارن آخه. یادش بخیر ۱۴ سال پیش، شبی که نتایج اومد تا ساعت ۲ کش دادن که بذارن سایت ...

ع شما پزشکی؟الان پزشک عمومی هستین یا تخصص کرفتین تخصص چی؟رتبتون اون موقع چن بود

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
دلم آروم نمیشه 

خودتو سرگرم کن ، الان تو مثلا استرس بکشی چیزی درست میشه ؟ ی صفر از رتبت کم میشه ؟ کلیدا عوض میشه ؟ سنجش دلش ب رحم میاد ؟ هیچی جز اینکه خودت تحت فشار روانی باشی و استرسم ک چ کارا با روح و روان و جسم نمیکنه ، پس تیک ایت ایزی 

2738
چی بگم والا، نمیدونم همین ک از سر جلسه امدم حتی ی سوالم چک نکردم و هر چیییی راجب کنکور بودو گذاشتم س ...

درست میگی منم سعی کردم بهش فک نکنم ولی من بد دادم و میدونی چیز جالبی در انتظارم نیس😔😢خیلی سخته امشب دلم خیلی گرفته بود😔

ع شما پزشکی؟الان پزشک عمومی هستین یا تخصص کرفتین تخصص چی؟رتبتون اون موقع چن بود

۲۰۳ شده بودم.

الانم اتفاقا منتظر نتیجه آزمون تخصصم. اونو نصفه شبا نمیذارن واسه همین تنها فرقم با اون موقع اینه که صبحا تا چشمم باز میشه با استرس میرم تو سایت  

فکر نکنم امشب بیاد دیگه 

شاید فردا شب بیاد

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
چه کاریه نصفه شب میذارن آخه. یادش بخیر ۱۴ سال پیش، شبی که نتایج اومد تا ساعت ۲ کش دادن که بذارن سایت ...

خوشبحالت چه شب قشنگی برات بود❤ولی من بد دادم و تقصیر خودم بود 😔خوب نخوندم خیلی ناراحتم 😔

درست میگی منم سعی کردم بهش فک نکنم ولی من بد دادم و میدونی چیز جالبی در انتظارم نیس😔😢خیلی سخته امش ...

بیخیالش ، دیگ گذشته ها گذشته ، هرچقدرم ادم ناراحت باشه هیچ اتفافی جز حال بد خودم ادم و نداره ، من ک دیگ برام مهم نی با یک سال استرس کنکور ی بلاهایی سرم امد ک الان اگر برمیگشتم عقب هیچ وقت نمیزاشتم اینجوری بشه 

2706