2137
2106
دلم آروم نمیشه 

خودتو سرگرم کن ، الان تو مثلا استرس بکشی چیزی درست میشه ؟ ی صفر از رتبت کم میشه ؟ کلیدا عوض میشه ؟ سنجش دلش ب رحم میاد ؟ هیچی جز اینکه خودت تحت فشار روانی باشی و استرسم ک چ کارا با روح و روان و جسم نمیکنه ، پس تیک ایت ایزی 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چی بگم والا، نمیدونم همین ک از سر جلسه امدم حتی ی سوالم چک نکردم و هر چیییی راجب کنکور بودو گذاشتم س ...

درست میگی منم سعی کردم بهش فک نکنم ولی من بد دادم و میدونی چیز جالبی در انتظارم نیس😔😢خیلی سخته امشب دلم خیلی گرفته بود😔

ع شما پزشکی؟الان پزشک عمومی هستین یا تخصص کرفتین تخصص چی؟رتبتون اون موقع چن بود

۲۰۳ شده بودم.

الانم اتفاقا منتظر نتیجه آزمون تخصصم. اونو نصفه شبا نمیذارن واسه همین تنها فرقم با اون موقع اینه که صبحا تا چشمم باز میشه با استرس میرم تو سایت  

2124

فکر نکنم امشب بیاد دیگه 

شاید فردا شب بیاد

یصلوات برای حاجت م میفرستی خیلی محتاجم به دعا💛 انشالله همگی حاجت روا شید.( مهرماه شده من و خانواده م بعد مدت ها با خیال راحت خوابیدیم همه خوشحالیم چون آرزومون برآورده شد یا امام حسین خودت به دل شکسته پدر و مادرم رحم کنه بذار طعم خوشحالی از ته دلو بچشن💚) اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن🌸
چه کاریه نصفه شب میذارن آخه. یادش بخیر ۱۴ سال پیش، شبی که نتایج اومد تا ساعت ۲ کش دادن که بذارن سایت ...

خوشبحالت چه شب قشنگی برات بود❤ولی من بد دادم و تقصیر خودم بود 😔خوب نخوندم خیلی ناراحتم 😔

درست میگی منم سعی کردم بهش فک نکنم ولی من بد دادم و میدونی چیز جالبی در انتظارم نیس😔😢خیلی سخته امش ...

بیخیالش ، دیگ گذشته ها گذشته ، هرچقدرم ادم ناراحت باشه هیچ اتفافی جز حال بد خودم ادم و نداره ، من ک دیگ برام مهم نی با یک سال استرس کنکور ی بلاهایی سرم امد ک الان اگر برمیگشتم عقب هیچ وقت نمیزاشتم اینجوری بشه 

2050
https://chat.whatsapp.com/DRcQqwQzgs34xM7pdip4WP لینک گروه گفتگو واتساپ فقط برای بانوان اگر مای ...

من تواین گروه بودم حرفای مثبت ۱۸ میزنن خجالتم خوب چیزیه

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
میگن ب رتبه برترا زنگ زدن خدا کنه صبح بیاد 

والا 3 روزه گفتن به رتبه برتر ها رنگ. زدن ولی نزدن 

وقتی زنگ. میزنن دو ساعت نهایت بعدش جوابشون میاد اسم اون ده نفر اول مشخص میشه 

امشب نمیاد راحت بخوابید بابا 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن🌹
من تواین گروه بودم حرفای مثبت ۱۸ میزنن خجالتم خوب چیزیه

خیلیم تعدادشون زیاده معلوم نیست کی ب کیه

یصلوات برای حاجت م میفرستی خیلی محتاجم به دعا💛 انشالله همگی حاجت روا شید.( مهرماه شده من و خانواده م بعد مدت ها با خیال راحت خوابیدیم همه خوشحالیم چون آرزومون برآورده شد یا امام حسین خودت به دل شکسته پدر و مادرم رحم کنه بذار طعم خوشحالی از ته دلو بچشن💚) اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن🌸
1718