2726
عنوان

خریدخونه.. کاربراقا

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه میخرم میدم مستاجر یه منبع درآمد برام میشه 

و اینکه خونه چون هر روز گرونتر میشه خودش یه سرمایه هست و اگر یه روز نیاز به پولم داشتم میتونم بفروشم 

پس هیچ وقت ضرر نمیکنم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

منم بگم میخرم میدم اجاره یا دیگه بسه؟؟؟؟

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

من فقط زمین میخرم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
حتی اگه هیچ وقت زندگی نکنید؟؟درنظربگیرین مثلا ماشین ندارم

آره خونه بخرید  بدید اجاره و با پول رهن و اجاره ماشین بگیرید میتونید قسطی ماشین بگیرید این جور هم خونه دارید هم ماشین دار میشی..  موفق باشید 🍀

ملک از قدیم جزو سرمایه گزاریهای مطمئن بوده  و هست  الان بهترین موقع واسه سرمایه گزاریه قراره برج ۶ ۷ یه تکون های خوبی بخوره  بخاطر قیمت سیمان میلگرد  الان بخر چقدر پول داری؟

اما من خودم کل سرمایو اوردم تو بازار مالی (ارز دیجیتال)تا الان سه برابر ملک رشد داشته اما پر ریسکه و خطرناک مثلا هفته پیش حسابم بلوکه شد اما خدارو شکر رفع شد

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
نه بسه..اجاره سودخاصی نداره 

میتونید رهن کامل بدید و با پولش یا ماشین یا طلا بخرید ک اونم سر سال خودش باز سود میکنه.

هر کاری میکنی فقط پول نگه ندار ک ارزشش کم میشه.

من خودم ب شخصه اگه بودم خونه میخریدم میدادم ب کسایی ک توان اجاره زیاد دادن ندارن.

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2706