2129
2106
عنوان

خریدخونه.. کاربراقا

589 بازدید | 46 پست

سلام..شما اگه یه مقدارپولی داشته باشین که بتونید یه خونه بخرین اما هیچ وقت توش زندگی نکنید میخرین یا اینکه یجای.دیگه سرمایه گذاری میکنید؟؟ممنون میشم جواب بدین

کاربراقا...

خونه بخرید بدید اجاره

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

میخرم میدم اجاره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2050

سلام.من اینکارو نکردم و پشیمون.الان اگه داشتم میخریدم حتی اگه توش زندگی نکنم

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

خونه میخرم میدم مستاجر یه منبع درآمد برام میشه 

و اینکه خونه چون هر روز گرونتر میشه خودش یه سرمایه هست و اگر یه روز نیاز به پولم داشتم میتونم بفروشم 

پس هیچ وقت ضرر نمیکنم

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2051