2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نماز حاجت روز ۵ شنبه جز یه مورد از هر چی خواستم با این نماز حاجت گرفتم چله ی زیارت عاشورام همینطور

عزیزم این نماز رو چند بار به نیت حاجت هات خوندی؟یکبار برای هر حاجت؟یا مداومت کردی و چندین بار خوندی؟من یبار خوندم حاجت نگرفتم بعدها بهم گفتن انقدر باید بخونی تا بشه 

عزیزم این نماز رو چند بار به نیت حاجت هات خوندی؟یکبار برای هر حاجت؟یا مداومت کردی و چندین بار خوندی؟ ...

واسه هر حاجتی یه بار میخوندم

بارها خوندمش

برای یه حاجت ۳ ۴ بار خوندم که فهمیدم باید صبر کنمولی برای بقیه حاجاتم با همون بار اول نتیجه داد

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
واسه هر حاجتی یه بار میخوندم بارها خوندمش برای یه حاجت ۳ ۴ بار خوندم که فهمیدم باید صبر کنمولی برا ...

خوشبحالت عزیزم.منم حاجتم خیلی سخته خودم تو دلم بود که از این هفته شروع کنم انقدر بخونم تا بشه دیگه توکل بخدا

خوشبحالت عزیزم.منم حاجتم خیلی سخته خودم تو دلم بود که از این هفته شروع کنم انقدر بخونم تا بشه دیگه ت ...

نماز شب هم خیلی خوبه

اونم بخون اگه وقت کردی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
فعلا که پ.ریودم ولی خواستم بخونم حتما حاجت شمارو میگم کلا نماز راحتی هست، سختی و پیچیدگی و سختی ندا ...

گلم یبار بخونی حاجت میگیری؟چقدر طول میکشه حاجت روا شیم

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️
اره برا من که ۱۰۰ هزار تا صلوات بود دوستای مامانم بینشون تقسیم شد فرستادن  برا دوستم خودش با م ...

بعد ک تقسیم کردی گفتی براازدواج خودته؟

اخه خیلی ضایس میگن دختر شوهریه

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔