2726

نماز حاجت روز ۵ شنبه

جز یه مورد از هر چی خواستم با این نماز حاجت گرفتم

چله ی زیارت عاشورام همینطور

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نماز حاجت روز ۵ شنبه جز یه مورد از هر چی خواستم با این نماز حاجت گرفتم چله ی زیارت عاشورام همینطور

میشه خواهش کنم یه بارم به نیت حاجت من بخونید؟

اگه وقت ندارین یا دوست ندارین بگین عزیزم

من بعد نماز 

ذکرهای، شکراً لله یا غفور یا ارحم الراحمین

یا ودود

یا جمیل

یا صبور

یا لطیف

یا عزیز

یا الله یا رزاق

رو هر کدوم رو تو سجده ده مرتبه می گم... خیلی هم از هر کدوم حاجت گرفتم

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
میشه خواهش کنم یه بارم به نیت حاجت من بخونید؟ اگه وقت ندارین یا دوست ندارین بگین عزیزم

فعلا که پ.ریودم ولی خواستم بخونم حتما حاجت شمارو میگم

کلا نماز راحتی هست، سختی و پیچیدگی و سختی نداره

به نظرم رد خورد نداره این نماز، ایت الله بهجت خیلی بهش توصیه می کرد

من خواسته ای که داشتم و ازین نمازم حاجت نگرفقم چون فهمیدم زمانش نیست و باید صبر کنم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
باید حتما با وضو و روبه قبله باشه بدون صحبت کردن؟

نه یه صلوات شمار بگیر دستت فیلم میبینی بفرست 

من خودم برا ازدواج نذر کردم شد به دوستمم گفتم اونم دراوج ناباوری سریع ازدواج کرد صدرصده مطمن باش

باید حتما با وضو و روبه قبله باشه بدون صحبت کردن؟

اسی به تعداد بالا نگاه نکن، به کیفیت کارت، شده ۱۴ تا صلوات بفرستی ولی با خلوص نیت و دل بفرست، تک تک صلوات هارو از ته دل بگو

وقتی تعداد میره بالا ادم استرس میگیره و عصبی میشه

2706