2737
2734
عنوان

شب میلاد

170 بازدید | 11 پست

بچه ها امشب شب میلاد امام موسی کاظم ع هس ایشون لقب باب الحوائج رو هم دارن تروخدا برام دعا کنین ۱۲ سالگی ب ی آدم مشروبخور دادنم الان ۲۰ سالمه هرروز اذیتم میکنه ی آدم بی دینه ب هیچی احترام نمیزاره لطفا لطفا کسی برام دعا کنین یکی برام نماز امام کاظم بخونه حاجت روا بشم ت شب میلاد یا شهادت ایشون منم بعد حاجت روایی سفره ميندازم و دعاتون میکنم😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هم داری؟؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
امشب که شب میلاد نیست

اصلا تو محرم میلاد نداریم😐شاید شهادتشونخ

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …