2726
بازم خداروشکر به شما کاری نداره واگرنه زندگیتونو بهم میریخت با حسادتاش

شاید از وسایل خونه ی من خوشش نمیاد که بهم کاری نداره 😂😂

هرچند منم هیچ وقت قاطیشون نمیشم 

مثلا تو جمع من با خواهر شوهرمم اون دوتا با هم پچ پچ میکنن یا ظرف میشورن و صحبت میکنن 

خدایا شکرتتتتتتت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه کلی گفت

رابطه ی من و جاریمو بیشتر مادر شوهرم خراب میکنه از بس دروغ تحویل جاریم میده

اما خب ما رابطه ی خاصی هم باهم نداریم که بخواد خراب بشه😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

میگن برادر شوهرم عاشق یکی  ۵سال از خودش بزرگتر شده خیلیم با کلاسه معلمم هست کلا پیکر تراشی کرده ولی مطلقه هست..من انقد ساده کم حرف حالا چیکار کنم بیاد میدونم حسودیم میشه ولی منم خوشگلما خدارو شکر

2728

من یه جاری دارم خودش چهره معمولی رنگ پوست گندمی تیره قد 160 خانواده رو ب پایین مالی 

برادر شوهرم قد بلند چشم رنگی بور سفید شرکت داره و طلافروشی خیلی هم مالی توپه 

ولی خیلی ب بهم میان دعوا زیاد دارن ولی من جاریمو دوست دارم هیچکی باهاش خوب نیست نه جاری کوچیکم نه پدر شوهرم مادر شوهرم با منم چپ میوفته ولی من دوسش دارم گند اخلاقه بازم خوبه من ته دلم ازش خوشم میاد 

جاری کوچیکی مهربونه تو جمع ولی چاپلوس و دو رو دوسش ندارم اصلا حتی متنفر 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
 یک جاریه بسیار بسیار حسود رو توصیف کردی.   مرسی،  دمت گرم 😊

حالا خودم با جاریم شکر خدا رابطه خوبی داریم

البته اینکه از هم دوریم و سالی یبار همدیگه رو چند روز میبینیم بی تاثیر نیست

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
به نظرمن حسادت نتیجه کمبوده.آدمی هرچی که خودش نداره همش چشمش دنبال اون توی زندگی بقیه اس.

بیشتر وقتا اره ولی در باره همه نیست  من خونه بابام لباس و طلا و پول توجیبی ساپورت بودم  ولی ملک زیاد نداشتیم خونه و باغ و مغازه همین شوهرمم داره ولی نه اندازه برادر شوهرام اونا مولتی ان بنظر من تو زندگی یه خونه یه ماشین باغ ویلارفاه کافیه بقیش میشه ارث بچها 

من ب کهکشانها نگاه میکنم و مطالعه میکنم میگم واقعا ما هییچی نیستیم ازون بالا چه قدر آرزوی ماشین خونه و طلا و کینه و نفرت حسادت خنده داره دلم میخواد یه روز برم فضا 😊

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

اون از من خوشجل تره 

حسادت انچناني نميكنم ولي ته دلم هميشه دوس داشتم منم انقد خوشجل بودم

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام

والا نمیدونم بخدا 

یه جاری دارم ماشین داره خونه داره دستاش پر از طلاس 

هر روز یه لباس جدید 

یخچالش همیشه پر 

هر شب پارک و رستوران 

‌....

ما ماشین نداشتیم یه پژو ۴۰۵ شوهرم از دوستش میگرفت با اون ماشین ما رو میبرد خونه مادرشوهرم.چون ماشین نداشتیم ماشین دوستشو قرض میگرفت 

ماشین جاریم ۲۰۶ بود 

رفته بود گفته بود فلانی (من) پژو سوار شه من ۲۰۶

فرداش ب زور و با دعوا یه پژو پارس خریدن مدل ۹۸

اما ما هنوز ماشین نداریم حتی دیگه ماشین دوست شوهرمم قرض نمیگیریم

فروشگاه لوازم آرایشی دارم با قیمتای مناسبلطفا ازم حمایت کنین خواهرانه .به حمایتتون نیاز دارمjingoolestoon_shop