2733
2734

سلام دوستای مهربونم

من ۱۳ سال با یه آدم روانی زندگی کردم و داستان زندگیم خیلی طولانیه... تا بالاخره با بدبختی ازش جدا شدم... با خیلیها آشنا شدم ولی همشون یا فکر رابطه جنسی بودند و یا فکر اخاذی

واقعا بیخیال ازدواج شدم

تا اینکه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با داداشش صحبت کردم پسر خوشتیپی هستش و واقعا زندگی سختی با زنش داشته... خانواده دوستم هم با اصالتن... ولی همش من پیش قدم هستم... خیلی حال حرف زدن نداره این آقا... همش میخواد سریع قطع کنه

با داداشش صحبت کردم پسر خوشتیپی هستش و واقعا زندگی سختی با زنش داشته... خانواده دوستم هم با اصالتن.. ...

مراقب باش دوباره گرفتار نشی    ممکنه خود این آدم هم مشکل داشته باشه   خوشتیپ بودن ملاک نباشه برات عقل و شعور رو پیگیری کن سلامت روان   اینا مهمه

2738

شاید توی این دو ماه آشناییمون یک ساعت هم چت نکردیم با حرف نزدیم... راستش موندم چیکار کنم... یه بار گفتم کات کنیم گوشی رو قطع کرد بعد چند ثانیه زنگ زد و بغض داشت و پشیمون شد...

مراقب باش دوباره گرفتار نشی    ممکنه خود این آدم هم مشکل داشته باشه   خوشتیپ بود ...

دکترم هست خودمم دکتر هستم ... حس میکنم بهتر از این گیرم نمیاد ولی اصلا آدمی نیست که بهش انتقاد کنم

اره داره حق ازدواج میگیره... زنش بعد از ۷ سال ازدواج باکره بود بعد متوجه شد که خانم همجنسبازه

باکره بودن زنش  میتونه  به مشکل خودش هم  برگرده هاااا  خیلی مراقب باش باهاش برو مشاوره   

2706