2737
2734
عنوان

😐😐😐حرف ها

77 بازدید | 4 پست

بعضی از تاپیک ها خیلی حرف های نامربوطی میزنن مثلا میان میگن خدا عدالت رو رعایت نمیکنه و اینجوری و اونجوری خب تو فکر کن همش بخوای بخوری بخوابی اونوقت یکی دیگه کار و تلاش زیادی کنه خب کی برنده میشه اون بعد میان میگن عدالت وجود نداره خب تو تلاشتو کن قصد بی احترامی به کسی رو ندارم ولی بهتره وقتی هر حرفی رو از روی عصبانیت میزنین دقت کنید 

خب تو توا ن تاپیکا نرو

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

واسه همون خوردن و خوابیدنم که باید کلی تلاش کرد تا بهشون رسید. اصلا تلاش میکنیم که راحت بخوریم و بخوابیم دیگه! 😁

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی دنیا که میاد خانواده ی خوب داره خودش خوشگله خوشتیپه بعدش با یه کیس  عالی ازدواج میکنه بچش عالی هست کلا دومینو وار همچی اوکیه یکی ام از بدو تولد بدبختی

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑