1874
2106

دوستم با پسره کات کردن دلیل کاتشون چیه 

مادرهه پسر مخالفه

پسرهه عرررر میزدا من گریه ی پسریو ندیده بودم پسرهه مغرور 

اینا واسه هم میمیردن

برای دوستم خواستگار اومد اینم به پسرهه گفت ی سری حرف زدن

اخرین پیامشونو برام فرستاد☹️

❤️

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

خب

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2124

آخیییی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2050

پسری که نمیتونه خانوادشو راضی کنه و به جاش عر میزنه هنوز به مرحله شوهر بودن نرسیده باید بره تو شاد مشقاشو بنویسه

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
1718