1874
2106
عنوان

زخم دهانه رحم فقط متأهل هابیان.

337 بازدید | 28 پست

خانوما چکارکنم خوب شما دکتر رفتم مترونیدازول داد با آموکسی سیلین وپماد کلوتریمازول.

دوهفته است استفاده میکنم زیاد فرقی نکرده حالم خیلی بده انگاری با آب داغ سوختم چکارکنم؟😭

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

واقعا با آب داغ سوختی یا مثال زدی؟

اگ واقعا سوختی

کمی عسل رو بریز تو آب 

بعد بدنتو باهاش بشور خیلی سریع جواب میده

عسل زیادنریز

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
2124

نزدیکی نداشته باش داروهات مرتب استفاده کن بعد توالت خودت خشک کن شلوار گشاد بپوش.من قبلن زخم داشتم دودوره استفاده کردم خوب شدم.۲ماه

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عسل، طبیعی استفاده کن عالیه

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

به من آمپول پنی‌سیلین داد 3تا، ژل مترونیدازول روزا استفاده کنم. یه پمادم داد اسمش خاطرم نیی، قرص سفکسیم 400داد12ساعت یکی، قرص فلوکونازول یه ورق روزی 1دونه

بانو هستم عضو گروه نارنجی. وزن اولیه 85وزن فعلی 80وزن هدف اول 75هدف دوم 70هدف سوم 65هدف نهایی 60.من میتوااااااااانمممممممم. خدایا کمکم کن. لعنت بر شیطان وقتی وسوسه ام میکنه برای خوردن 🤕😣😅سرگروهم سارادلارام عزیز❤️
2050

در طول درمان هم نباید نزدیکی داشته باشی، بعد از درمان هم بهم 4ورق مترونیدازول 500داد که 12ساعت یه دونه خودم یه دونه همسرم بخوریم. و اون پماد ک اسمش یادم نیست🥴🤦‍♀️

بانو هستم عضو گروه نارنجی. وزن اولیه 85وزن فعلی 80وزن هدف اول 75هدف دوم 70هدف سوم 65هدف نهایی 60.من میتوااااااااانمممممممم. خدایا کمکم کن. لعنت بر شیطان وقتی وسوسه ام میکنه برای خوردن 🤕😣😅سرگروهم سارادلارام عزیز❤️

دوستان از کجا متوجه شدید زخم دهانه رحم دارید. من متاهلم و نمی‌دونم 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
سخته؟ درد داره؟هزینه اش چقدرشد؟

اسی، روغن درخت چای بگیر بزن ب دهنه واژنت 

من افتضاح شده بودم هر چی رفتم دکتر خوب نشدم، روغن درخت چای از داروخونه گرفتم چن روز زدم خوب شدم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

ببخشید نشونه هاش چیه؟

وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هدف ٦٤(من بر بلنداي موفقيت خواهم ايستاد)عضو گروه زرد 💪🏼صعود به گروه نارنجي💪🏼صعود به گروه آبيخداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
1718