2129
2106

از نردبان بودن ، بسیار غمگینم ... از آسمان بودن ، بسیار غمگینم ... تمرین کنم باید ، دیوار بودن را... چون فوجِ ماهی ها؛ در نفت می میرم… دریای آلوده؛ دارد به آرامی، کم می کند از من، بسیار بودن را

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

😐

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " 

ازعنوانت فهمیدم تویی🤦‍♀️

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 
2050

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
دقیقا منم

🤣😂

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 

گجه گوزی قاتمیسان بالا

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇
2051