2129
2106

از نردبان بودن ، بسیار غمگینم ... از آسمان بودن ، بسیار غمگینم ... تمرین کنم باید ، دیوار بودن را... چون فوجِ ماهی ها؛ در نفت می میرم… دریای آلوده؛ دارد به آرامی، کم می کند از من، بسیار بودن را

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

😐

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " 

ازعنوانت فهمیدم تویی🤦‍♀️

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 
2050

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
دقیقا منم

🤣😂

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 

گجه گوزی قاتمیسان بالا

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇
1718