2410
2553
من با اینکه با شوهرم خوبم ولی همش حس تنهایی دارم بچه بیاد از این حس در میام؟

انقد با بچت وقتت پرمیشه منم عاشق همسرمم وقتی بجه دارمیشی فک کن عوص کردن لباسش جاش خوراکش عشق ورزی خوابوندش کمی بیرون بردنش دیگه شب میشه

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
با اینکه عاشق بچه هستم ولی بهت میگم اگه ۵سال از ازدواجت گذشته بچه بیار 

من سه سال گذشته با همسرم خوبم ولی همش احساس تنهایی دارم و انگار هیچی خوشحالم نمیکنه فقط فکر بچه دلخوشیمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوب نمیشه.

ولی  بچه  ...

غصه ای ابدی  توی قلبت شکل میگیره  منکه اینطوری شدم از عشق زیاد 

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2456

وقتی بچت حرصت میده وتواینجوری میشی🤬🤬🤬🤬😡😡😡😡امایه ثانیه بعدبادیدنش خندش 😍😇🥰☺😚

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
2714
من سه سال گذشته با همسرم خوبم ولی همش احساس تنهایی دارم و انگار هیچی خوشحالم نمیکنه فقط فکر بچه دلخو ...

بچه خیلی خوبه همه از شیرینیاشم میدونن ولی فوق العاده مسئولیت سنگینیه . دونفره ها تموم میشه فیلم دیدن با ارامش تعطیل حموم توالت رفتن سخت میشه غذا نخوردن اوووه شب بیداری کولیکش رفلاکسش مریضیش اصلا جونت میره ها 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
انقد با بچت وقتت پرمیشه منم عاشق همسرمم وقتی بجه دارمیشی فک کن عوص کردن لباسش جاش خوراکش عشق ورزی خو ...

دعا کن اگه به صلاحمه خدا بهم نی نی بده

منم دعا میکنم خدا پسرتو حفظ کنه

با ی مریضیش ی سال پیر میش هربار 

منکه اینطورم۱ پشت سرش ی جوش درومده تا دیدم پیر شدم تا خوب بشه 

تروخدا دعا کنین خودش زود خوب شه چرک و اینا نکنه و چیز خاصی هم نباشه من ب دعاهاتون ایمان دارم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه هامن بعدازچن سال بچه دارشدم اماحالامیگم کاش نداشتم.میترسم.ازاین دنیای کثیف میترسم.یه چیرایی توگوشی یه بچه ۱۵ساله دیدم که آرزوی مرگ دارم.حالم بده.عاقبت بچه هامون چی میشه تودنیایی که همش دارن بی بندوباری جنسی روتبلیغ میکنن وراحت باگوشی وهرراهی ازمعنویات دورمون میکنند😔

من با اینکه با شوهرم خوبم ولی همش حس تنهایی دارم بچه بیاد از این حس در میام؟

نه، نمیاد، به خودت اهمیت بده، کتاب های خودشناسی بخون، اون احساس خلأ، که داری تجربه میکنی، بخاطر دور شدن از درونت هست 

2706