1874
2106

حس شیرینی هست خیلییییی

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۸  فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍از بهشت برایم فرشته ای برای عشق ورزیدن فرستاده شد تا او را شبها نگه دارم و تکان دهم و ببوسم تا او را تنگ در آغوش بگیرم....❤❤❤برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم دختر کوچولوی من🌹❤😍👼👼👼👼

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

فعلا بارداری که حس خیلی خوبی داره😍🥰

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگلم مامانی خیلی منتظر گرفتنه دستای کوچولوته😍زود بیا پیشمون👼🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2124

بچه اولش ادم حس مسئولیت شدید بهش دست میده حتی اولای زایمان‌کمی‌افسرده میشی نگرانی ولی عالیه‌من‌پسرم۱۴ماهشه ینی دنیامه‌شهرغریبم خیلی حالموبهتر کرده

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

نمیدونم هنوز خدا بهم نداده

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

با اینکه عاشق بچه هستم ولی بهت میگم اگه ۵سال از ازدواجت گذشته بچه بیار 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2050
بچه اولش ادم حس مسئولیت شدید بهش دست میده حتی اولای زایمان‌کمی‌افسرده میشی نگرانی ولی عالیه‌من‌پسرم۱ ...

من با اینکه با شوهرم خوبم ولی همش حس تنهایی دارم بچه بیاد از این حس در میام؟

حس تنهاییم از بین میره؟؟

برا من هنوز توی دلمه....ولی حس امید به زندگیمو زیاد کرده..هنوز دنیا نیومده عاشقشم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۸  فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍از بهشت برایم فرشته ای برای عشق ورزیدن فرستاده شد تا او را شبها نگه دارم و تکان دهم و ببوسم تا او را تنگ در آغوش بگیرم....❤❤❤برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم دختر کوچولوی من🌹❤😍👼👼👼👼

آره جوری که دیگه وقت نمیکنی خودتو تو آینه ببینی😂

نفسم پسرم آراد عشقم همسرم زندگیم با شما بهشته😍🥰💖

انقد با بچت وقتت پرمیشه منم عاشق همسرمم وقتی بجه دارمیشی فک کن عوص کردن لباسش جاش خوراکش عشق ورزی خوابوندش کمی بیرون بردنش دیگه شب میشه

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
با اینکه عاشق بچه هستم ولی بهت میگم اگه ۵سال از ازدواجت گذشته بچه بیار 

من سه سال گذشته با همسرم خوبم ولی همش احساس تنهایی دارم و انگار هیچی خوشحالم نمیکنه فقط فکر بچه دلخوشیمه

2051