2726
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 70314 بازدید | 416 پست
برام دعا کنید پدر مادرم حداقل یکم اروم تر شن🥲

ميشن عزيزم الان داغن عصباني هستن حق دارن 

ولي خوب فكر كن 

زندگيت جاي طلافي كردن و معامله نيست 

فقط ب خودت فكر كن ! گور باباي پسره ك حالا بايد يه مهر ميداد و نداده !! 

حتما حتما حتما برو پيش مشاور و وكيل كه قشنگ از قانون مطلع شي و بهت راه كار بده 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک نکن ....من حتما دخترمو مستقل بار میارم که آویزون نباشه....دختر من یخچال وگاز نیست و قرار نیست سر ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728
فامیل پسره یی؟؟؟؟؟؟  درک نمیکنم چرا اینجوری حرف میزنی !!!!  شما مهریتو نگیر واسه دخترتم ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
راحت یه حکم عدم تمکین میگیره دادگاه بهش اجازه میده...نیازی هم به موافقت ایشون نیست

چطور حکم عدم تمکین میگیره وقتی خونه و هیچی نداره هر وقت اماده کرد بعد می‌تونه اینکار کنه 

مرد هم معلوم گدا صفت و قصدشم جدایی پس با مهریه توافق می‌کنه 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
قانون که سراسر مشکله فکر کنم با رضایت زن اول میتونه بره زن دوم بگیره  از تهدید هاش نترس

نه اگر تمکین نکنه ایشون از همسرش و ناشزه بشه 

همسرش میتونه از دادگاه حکم به ازدواج مجدد رو درخواست کنه و دادگاه هم به نفعش رای میده 

اما خب ایشون حتی اگر همسرش ازدواج مجدد هم بکنه میتونه دادخواست طلاق بده

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
اخه طلاقم نمیده

حتی طلاقم نده مهریتو میتونی بگیری 

مرد اینجوری حقشه لحظه به لحظه هاشو زهر کنی 

مهریتو تا سکه اخر بگیر طلاقم نده 

مرغ باغ ملکوتم 🕊🕊🕊نی ام از عالم خاک🌿☘دوسه روزی قغسی ساخته اند از بدنم🍃🍃

در مرحله عقد اجرت المثل (مبلغی بابت زحمات زن در منزل مثل پخت و پز و شستشو و ... ) تعلق نمیگیره  استارتر  بهتره با بخشیدن مهریه نامزدت رو راضی به طلاق کنی  در علم حقوق به این تعبیر میشه که زن با بخشیدن مهریه حق طلاق رو از مرد میخره

عقده ی چی....اینکه میگم یه زن باید روی پای خودش باشه ومستقل ومسئولیت اشباهاتش رو قبول کنه عقده به حس ...

شما اصلا فهمیدی درخاست من چیه؟؟؟؟

من گفتم چیکار کنم پدر مادرم راضی شن من مهریه نگیرم

من از ۱۸ سالگی کار کردم خودم

خودم رو خیلی دوست دارم🌼
یکی از اشناهامون کرج زندگی میکنن 5 ساله که دخترش تو عقد جدا شد ی خواستگار هم نداره با اینکه خانوا ...

خب اون شخص يك در هزاره مني خيلي هارو ديدم كه بازم ازدواج ميكنن 

بعدم مگه موفقيت فقط تو ازدواجه 

ادم اززواج نكنه بهتر ازينه كه ازدواج كنه و يه عمر ناراحت باشه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
در مرحله عقد اجرت المثل (مبلغی بابت زحمات زن در منزل مثل پخت و پز و شستشو و ... ) تعلق نمیگیره   ...

منم قصدم همین اما خانوادم میگن باید مهریه رو بگیری

خودم رو خیلی دوست دارم🌼
اگه دنبال مهریه ای بله

میشه شما با خرفات زخم نزنی به استارتر

من بجاش وقتی پیامتو خوندم حالم بد شد 

یعنی جی اگه میخای مهرتو بگیری اویزونی!

پسره تو سه ماه هر کاری خاسته کرده.رسما این خانم دیگه دختر مجرد نیست .زنه خونست.هدیه هاشو برده بهش بی احارامی هم کردهولش کرده میگه نمیخامت از زندگیم برو بدون هیییچ حقی....مهریه چه خوب چه بد حقه.

مطمین باش اون اقا هم تااخرین حقش استفاده میکنه

گاهی جیزا به پول و مال نیست به حسه.به اینکه حس کنی دستمال کسی بودی و خیلی راحت کنار گذاشته شدی..

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706