2737
2739
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 70323 بازدید | 416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومد دم خونمون گفت باید بدی بخدا منم چاره نداشتم دادم بهش برد  نمیدونستم پدرمادرم انقد لج میکن ...

نمیدادی چیکارمیتونست بکنه؟شکایتم میکرد طلا هدیه مرد به زنه و هدیه پس گرفتنی نیس...

نهایتش زنگ میزدی پاسگاه بیان از در خونتون جمعش کنن

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2728
یه قانونی اومده جدیدا که میگه اگه زوجین شش ماه با هم زندگی نکنند دادگاه حکم طلاق غیابی میده. اینو و ...

درصورتی ک مرد نفقه نده و زن خونه خودش باشه 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2738

بنظرم حق با خانوادته خیلی زور داره اون آقا پسر حتی کادوهاشم ببره و هیچ مهریه هم نده 

رو دل نکنه یوقت.باید پای کارش وایسه وقتی مهریه رو قبول میکرد فکر اینجاشم باید میکرد دیگ

حرصم گرفت از کارش

ولی اگ دنبال آرامشین بگذرین

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706