2703
2553
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

70312 بازدید | 416 پست

من و نامزدم کلا ۳ ماه عقد موندیم کلی اختلاف داشتیم و تو قید و بند حرف مردم نبودیم تصمیم داشتیم جدا بشیم

منتها نامزدم اومد کادوهای منو برد و طلاهامو من خب مشکلی نداشتم و همرو بهش دادم بدون هیچ حرفی 

حالا پدر مادرم خیلی خیلی لج کردن و میگن باید تا اخرین سکتو ازش بگیری اونم گفته من سکه بدم دیگه عمرا طلاق بدم

پدر مادرمم گفتن اگر مهرتو نگیری دیگه برای همیشه طردت میکنیم و دیگع کلا رو ما حساب نکن 

۸ روز دیگه دادگاه مهریس چیکار کنم من فقط طلاق میخوام نه مهریه😔

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

وای چرا طلا رو دادی🤦‍♀️

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرجور شده مهرتو بگیر

بدون خانواده هیچ کار نمیشه کرد

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2456
2714

طلا حق تو بوده نباید میدادی مهریتم بگیر چرا میخوایی ببخشی مهربتو ک اجرا بذاری یکساله دادکاه خودش حکم طلاق صادر میکنه 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2706