2137
2106
عنوان

خودم و همسرم راضی به طلاق هستیم اما...

68976 بازدید | 416 پست

من و نامزدم کلا ۳ ماه عقد موندیم کلی اختلاف داشتیم و تو قید و بند حرف مردم نبودیم تصمیم داشتیم جدا بشیم

منتها نامزدم اومد کادوهای منو برد و طلاهامو من خب مشکلی نداشتم و همرو بهش دادم بدون هیچ حرفی 

حالا پدر مادرم خیلی خیلی لج کردن و میگن باید تا اخرین سکتو ازش بگیری اونم گفته من سکه بدم دیگه عمرا طلاق بدم

پدر مادرمم گفتن اگر مهرتو نگیری دیگه برای همیشه طردت میکنیم و دیگع کلا رو ما حساب نکن 

۸ روز دیگه دادگاه مهریس چیکار کنم من فقط طلاق میخوام نه مهریه😔

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

هرجور شده مهرتو بگیر

بدون خانواده هیچ کار نمیشه کرد

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

2124
2050

طلا حق تو بوده نباید میدادی مهریتم بگیر چرا میخوایی ببخشی مهربتو ک اجرا بذاری یکساله دادکاه خودش حکم طلاق صادر میکنه 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

ب حرف خانوادت گوش کن

اونم اگه مرد بود نمیومد کادوهاشو پس بگیره 

چون میگفت اونام درقبال مهریه..

هرچی❤خدا ❤بخواد..خدام ک بد نمیخواد😍.....بیسوادترین آدمها همونان ک فک میکنن سواد فقط تحصیلاته😊......شخصیت منو با برخورد من اشتباه نگیر..شخصیت من چیزی است ک من هستم،،، اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی😉☺️عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت..ک گناه دگران بر تو نخواهند نوشت..من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش..! هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت..🤗 
اومد دم خونمون گفت باید بدی بخدا منم چاره نداشتم دادم بهش برد  نمیدونستم پدرمادرم انقد لج میکن ...

نمیدادی چیکارمیتونست بکنه؟شکایتم میکرد طلا هدیه مرد به زنه و هدیه پس گرفتنی نیس...

نهایتش زنگ میزدی پاسگاه بیان از در خونتون جمعش کنن

من پولدارترین خواهم بود💪
1718