2737
2734

من قضیرو اول بکم دست درازی کردم توگوشی شوهرم یلحظه خواستم پیجشو هک‌کنم برا گوشیم پایینو که زدم نوشت ورود به اکانت سحر یا حذف منم وارد شدم ببینم سحرچیه کیه دیدم یه خاتوم به شوهرم گفته گمشو از زندگیم گمشو من پیج اون خانمو ورداشتمو با پیجم کلی التماس کریه که جریان چیه گفت قبل توماهمو میشناختیم دوس بودیم چند ماه باهاش قهر کردم اومد تورو گرف ولی تورودوستت داره بهم هی میگه از قضا شوهرم به ایشون گفتن شماره کارت بده پول بریزم بمن به گرون نمیده نداره دوما به اون گفته بیا بریم استخر خصوصی من دوستت دارم هوس نیست بهت دستم نمیزنم و کلی چیزای دیگه و گفته که نمیتوتم توروم فراموش کنم ولی خانمم عاشقشم الان جیکارکنم خودم میخوام مدرک جور کنم طلاق بگیرم میدونم بمونم باید خودکشی کنم تحملم صفر شده یه لحظه زبونم لال خودنو بزارید جای خودتون جیکار میکردید این موقعیت فرار یا نه بشینم اینجا واینکه خانوادم وضعش رو به پایین هستش

لطفا دعا کنید برام خیلی سختی کشیدم❤ کاش کینه ای بشه قلبم🖤

طلاق

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم خیلی سخته تصمیم گیری

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

من باشم طلاق

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2738
از کجا مطمئنی که اون خانوم راست میگه  چقدر ساده ای ازون پرسیدی  خب اگه بخواد زندگیتو بهم ...

پیام زنه رو گوشی شوهرش خودش گویای همه چیزه.گفته از زندگیم گمشو بیرون یعنی چی اونوقت؟؟

💙استقلالی💙
از کجا مطمئنی که اون خانوم راست میگه  چقدر ساده ای ازون پرسیدی  خب اگه بخواد زندگیتو بهم ...

اخه هرجی بینمون افتاده برام خریده رو هم زنه میدونست گفت ازوقتی نامزد بودتاالان۵ساله کلا پیگیرمه

لطفا دعا کنید برام خیلی سختی کشیدم❤ کاش کینه ای بشه قلبم🖤

من خودم فعلا دارم پول جمع میکنم و شاغل میشم و.... هروقت اوکی شم ،بتونم رو پاهای خودم بایستم میخام جدا شم.

توام ی مشورت از وکیل بگیر مدرک جمع کن میتدنی مهریه اینا بگیری، فکر کن اگ میتونی جدا شو.

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2706