2737
2734

انقدر داره بهم فشار میاد که دیگع واقعا رد دادم دلم بحالم نمیسوزه اا دلم برا مامانم ابجیم زنداداشم میسوزه انقدر ما چهارتا داریم زجر میکشیم از دست بابام وداداشام که هممون فکر فرار بسرمون زده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امیدوارم فردا خوشحال بیدار شی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

دعا میرکنم حالت خوب شه..

با اجازه اسی

دوستان ممنون میشم بیاید تایپیکم، کمکم کنید 

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2738

دعا میکنم مشکلت حل بشه❤️

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بابام همه دار وندارمون زده بنام داداش بزرگم دادش بزرگمم طمع چشاشو کور کرده داداش دومیم هم ی روانیه تمام عیار بابامم روانیتره از اونه واقعا نمیدونیم سرمونو به کدوم درودیواری بزنیم 

چ خوشحالی خواهر بدبختی روی بدبختی💔😔

خواستی حرف بزنی هستم💜

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بابای روانیم خیلی رومخمه هنوز نمرده دارن رو ارث وپول دعوا وجنگ میکنن ما بینواها وسط وقت استرس وترس وناراحتی وضعف اعصاب نصیبمون شده زنداداشمم بامون زندگی میکنه تو یه خونع اون داداش روانیم هی میخواد بکشتش دختر مردمو

بابای روانیم خیلی رومخمه هنوز نمرده دارن رو ارث وپول دعوا وجنگ میکنن ما بینواها وسط وقت استرس وترس و ...

ای بابا

چ وضعشه خب زودتر کارای تقسیم اموال رو تموم کنن دیگ

2706