2726
عنوان

امروز رفتیم بیرون حالمون گرفته شد

767 بازدید | 28 پست

با پسر عمویه شوهرم خوونوادگی رفته بودیم بیرون . لب آب . از وقتی رفتیم زن شوهر هی تیکه مینداختن بهمون 

. هی ازمون ایراد میگرفتن .

بی خودی ها.  تیکه انداختن که البته تو خونشونه . منم اصلا از اون آدما نیستم جواب بدم .

جوابم پیدا نمیکنم... بعدا یادم میاد . ولی خیلی اعصابم خورد شد 

واییی خدا کاش بیرون نمیرفتم چقدر زنو شوهر حالمونو گرفتن ... 

فدای سرت 

بعضیا بیشورن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

جواب پیدا کن جوابشونو بده :)

اینطوری خودخوری نکنی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اجازه اسی

دوستان ممنون میشم بیاید تایپیکم، کمکم کنید 

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

خودتو ناراحت کن 

دیگه باهاشون جای نرو 

چ زن و شوهری عجیبن 

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

اگه از قبل با این رفتارای زشتشون آشنایی داشتی که اشتباه کردی باهاشون رفتی بیرون... 

اگه هم آشنایی نداشتی که اشکالی نداره، میشه تجربه و شناخت بیشتر واسه شما.... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
فدای سرت  بعضیا بیشورن

بخدا رفتیم شوهره گرفت خوابید . شوهرم چایی کباب هیزم همچی آماده کرد.  خورد  هی ام از کبابه ایراد میگرفت . که بد پخته . هی ازمون ایراد میگرفتن ... وایی خدا هی یادم میوفته اعصابم بیشتر خورد میشه 

بخدا رفتیم شوهره گرفت خوابید . شوهرم چایی کباب هیزم همچی آماده کرد.  خورد  هی ام از کبابه ...

بهش فکر نکن اصلا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706