2733
2734
عنوان

مادرشوهررررررررر

202 بازدید | 18 پست

من با مادرشوهرم ۱سال قهر بودم اون مقصررررر بود بعد شوهرم گیر داد امروز گفت بیاوریم خونه مامانم اینا رفتیم ولی پدرشوهرم بهم محل نداد مادرشوهرمم معمولی برادرشوهرررر عوضیمم همینطور شما جای من بودین چیکار میکردین؟

کمتر میرفتم یا نمیرفتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دیگه بدون دعوت نمیرفتم ،یا سرسنگین ،شوهرت متوجه رفتارشون شد ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرمم هیچی بهشون نمیگه اگه جای من بودین میرفتیم اصلاااا با اینکه شما مقصر نبودین

ن نمیرفتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
اره شوهرمم متوجه شد من به شوهرم گفتم باید منو دعوت کنه من برم چون من مقصر نبودم اما شوهرم منو برد

حالا به شوهرت نگو مقصر ،فعلا چیزی نگو ،اما سری بعد که خواست برین رفتار امروزشون رو یادآوری کن ،و بگو عزیزم سری قبل هم به خاطر تو و اینکه گفتم بزرگترن و مثل مادر خودم میمونه باهات اومدم ،رفتارشون رو دیدی ،دیگه نمیتونپ باهات بیام مگر اینکه اونا پیشقدم بشن برای رفت و آمد مجدد من به خونه شون 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
شوهرتون بهتون میگفت بخاطر من بریم میرفتین؟

ببین من به خاطر شوهرم خیلی مراعات خونه پدر شوهرمو می کنم و مطمئنم شوهرم اینا رو مد نظر داره ،چون اونم خیلی به پدر و مادرم احترام میزاره ،رفتار بدی از شوهرم ندیدم تو رابطه با خانواده م ،اما دیدم بعضی مردا که حتی وقتی طرف خودشون مقصرن تلافی می کنن با خانواده زنشون بد میشن ،نه که لنگ احترام داماد باشین ولی بزار کش پیدا نکنه قهر و دعوا 

2706