2726
عنوان

در مورد حکم تمکین سوال دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب آخه خودش نمیزاره من برگردم. منکه حرفی ندارم.

تو دادگاه بايد اعلام كني و بعد منتظر باشي ببيني قاضي چه حكمي ميده 

ولي از اونجا كه ما قانون مرد سالار داريم خيلي به نتيجه خوش بين نيستم😔

2728
داره وقتی برنگرده به مرد حکم ازدواج مجدد میدن حق طلاق هم با مرده.این. خانم هم میگه من مهریه ندارم ...

ربطی نداره عزیزم،طلاق ربطی به عدم تمکین نداره 

زن هرچقدرم از مرد تمکین کنه مرد هر وقت بخواد طلاق میده هر وقت نخواد نمیده 

فقط برای زن ناشزه تنصیف اموال و نحله و نمله و... در نظر گرفته نمیشه 

زن هم اگر بخواد داخواست طلاق بده میتونه اقدام کنه برای طلاق خلع ولی بازم تنصیف اموال و... بهش تعلق نمیگیره 

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

شما بگو‌تمکین میکنم برو خونت،البته تو دادگاه بگو.همینطوری نرو خونه.فقط این دفعه قفل درو عوض کرد یا انداختت بیرون یا هر کاری که نذاره بری خونه،زنگ بزن ۱۱۰صورت جلسه کنن.برگه صورت جلسه رو ببر دادگاه.

تو دادگاه بايد اعلام كني و بعد منتظر باشي ببيني قاضي چه حكمي ميده  ولي از اونجا كه ما قانون مر ...

عزیزم من یک ساله دارم جدا زندگی میکنم و واسم نفقه بریدن. نمیدونم میخاد واقعا چی کنه؟ فکر کنم میخاد عدم تمکین بگیره که نفقه ی این یک سال رو نده. و بعد سریع منو طلاق بده. اخه اصن منو نمیخاد. شما فکر میکنی همین قصدو داره؟

داره وقتی برنگرده به مرد حکم ازدواج مجدد میدن حق طلاق هم با مرده.این. خانم هم میگه من مهریه ندارم ...

حکم ازدواج مجدد هم میدن در  صورت عدم تمکین زن

اما زن هر وقت بخواد میتونه دادخواست طلاق بده 

راهش اتفاقا هموار تر میشه اینجوری 

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

دادگاه جلسه میزاره . شما شرکت کردی ؟ و اینکه در صورتی حکم به تمکین صادر مبشه که همسرتون اثبات کنه تمام ملزومات و خانه و کلا هر انچه زوجه نیاز داره رو فراهم کرده  در نهایت اگر  دادگاه حکم  تمکین صادر کنه شمارو  که با زور نمیتونن برگردونن سر زندگیتون .

اگر شما بعد از صدور حکم تمکین برنگردید نفقه بهتون تعلق نمیگیره 

عزیزم من یک ساله دارم جدا زندگی میکنم و واسم نفقه بریدن. نمیدونم میخاد واقعا چی کنه؟ فکر کنم میخاد ع ...

ببین فقط کافیه بری دادگاه بگی تمکین نمیکنم همه چی به ضررت تموم میشه.جاری من نزدیک ۲یا۳سال از برادرشوهرم جدا زندگی میکرد شرایطتش تقریبا مثل شما بود گفت تمکین میکنم و برگشت شکر خدا زندگیشن هم پا گرفت و مشکل جدیی پیش نیومد.برای همین میگم برو بگو تمکین میکنم کوچکترین اذیتی کرد فقط زنگ بزن ۱۱۰.اگه کتک زد ساعت اداری برو پزشکی قانونی غیر اداری برو اورژانس واسه معاینه.که اونجا هم تاکید کن نزاع درگیری بوده قبض ویزتت رو هم آزاد باید بگیری.بعدا میری پزشکی قانونی نامه میدن واسه بیمارستان میی اورژانس بهت نامه میدن.

یا در صورت بد دهنی و انداختنتون بیرون که آسیب جسمی ندیدید زنگ بزنید ۱۲۳که تلفن اورژانس اجتماعیه.یا باید شاهد داشته باشید که چنین کاری کرده که شاهد هم نباید از اقوام نزدیکتون باشه.و ترجیحا دوتا مرد باید شهادت بدن.

مرسی گلم از راهنماییت. امید به خدا.❤

انشاالله که زندگیتون شیرین بشه و مشکلی پیش نیاد.ولی اینا رو بهت گفتم که اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد بدونی چیکار کنی که مدرک محکمه پسند ببری رو‌میز قاضی بذاری.