1874
2106

نیکی

نیلا

نیاز

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

ارغوان قشنگه.

نیلوفر،نازگل،نارین،نهال

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...
2124
2050

نیلا نیلوفر

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

ارغوان ندوس

اسم دختر با ن مثل نوشین نیلی نیلا نغمه نسیم‌ نبات

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

نسترن،نیلوفر،نغمه،نوشین،نازنین

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " 
1718