2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بچه دوستم هنوز حرف نمی زنه واسش دعا کن دو سال و دوماهه ای دوستم فوت شده بچه اش پیش مادربزرگشه 

اگر لایقش باشی بِ تُ تعلق میگیره و اگر لیاقت بیشتر از اون رو داشته باشی ازت گرفته میشه....

مشکلم اینه بخاطر یه آزمایش دکتر گفته شاید دخترت فلان مشکل رو داشته باشه باید آندوسکوپی بشه منم از ترس که + نباشه آندوسکوپی نکردم ولی ایمان به خدا دارم همیشه فقط از همه میخام دعا کنن بچه هام سالم باشن. توی تاپیک هام گفتم. دعا کن دو تای بچه هام سالم باشن فقط همین. از ته دل دعا کن منم برات حمد میخونم 🙏🙏🙏

2714

استقرار ندارم خونه ی پدر شوهرمم ،شوهرم یه جا دیگه کار میکنه دعا کنید انتقالش بدن شهرمون تا سر زندگیم بریم دلم آرامش داشته باشه خیلی محتاج دعام خیلییییییی 

خونه پدرشوهر خیلی بده😔

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

برا منم بخون

که فرد مورد نظرم از ما ناراحت نباشه ب دل نگیره

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2706