2137
2106

مشکل هاست برای من. لطفا از ته دل برام بخون

ان شاءالله به همه آرزوهای خوبت برسی💝

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

مشکوک به کرونا

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

امسال دیگ عروسی کنیم و خوشبختی همه جوانان

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M
کرونا شدید خانوادگی 

الهی خوب بشید علائم اولیه تون چی بود

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2050

برای منم بخون لطفا منم برات خوندم💫

میشه‌ هرچی  که خودتون دوست دارید به نیت   تعجیل در فرج حضرت مهدی(عج) بفرستید؟🤗💙بعد بگید منم براتون آیت الکرسی بخونم💚🌱 الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍
2183

مشکلم اینه ی سقط داشتم میترسم دیگه باردار نشم☹️این ماه میخوام با توکل ب خدا اقدام کنم دعا کنید نینی بیاد و بمونه برام😭😭😭😢

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عضو گروه رز ابی  وزن اول۷۴  هدف اول ۷۰  هدف دوم۶۷  هدف اخر ۶۴   تیکر رسیدن ب وزن ۶۴تا عید