2137
2106

سلامتی 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

اینکه منتظر یک کوچولویه نازم

بعد از دوسال۱۴۰۰/۵/۲۳ جواب ازمایشم مثبت شد😍😍😍شکرت خدا 😔😔😔خدا صلاح دونست تو ۶ هفته  ۱۴۰۰/۶/۶کنجد منو ازم گرفت😭😭😭 خدایا شکرت من که از حکمت تو خبر ندارم ...ولی خداجون بابایه بچم خیلی ناراحت رفت میگه من هیچی نمیخوام دیگه فقط مررررگ حتی دست به خودکشی هم زد 😰خدایا لطف کن منو زود زود مامان کن تا عشقم خوشحال بشه🤲🤲🤲خدایا خیلی دوستت دارم خیلی🙏🙏🙏
2166

نمیشه گفت ... کاش می شد

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

نمیگم بخون 

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2050

شهریور یه امتحان سخت و مهم دارم 

انقد مهم که تعیین کننده کل سرنوشتمه

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨                                                                             ای پرنده‌ی مهاجر،سفرت سلامت اما؛به کجا میری عزیزم؟قفسه تموم دنیا❤️‍🩹
2183

مشکلم با همسرم هست. و احتمال جدا شدن. 

بگو هر چه صلاح منه پیش بیاد برام. منم برات دعا میکنم، هرچه به صلاحت هست خدا برات رقم بزنه ❤️

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫