2410
2553

سلام. دو روز پیش پسره با خواهرش یه سر اومدن محل کارم و چن ثانیه منو دیدن و رفتن. 

و واسه امروز وقت گرفتن ک زنونه بیان خونمون. 40 دقیقه قبلش زنگ زدن گفتن مهمون گیرشون اومده و یه فرصت دیگه. این ینی پیچوندن دیگه؟ 

من خیلی جلو مامان بابام خجالت میکشم ک کسی منو نمیخواد

27 سالمه. قدم 153، وزنم 41 😬

تا حالا 5 مورد بودن ک منو اومدن تو محل کارم دیدن ولی پشت سرشونو نیگا نکردن 

اهل ازدواج با دوست پسر هم نیستم و فقط ازدواج سنتی میخوام.

مامان بابام اصلا ب رو خودشون نمیارن ولی من باز خجالت میکشم جلوشون. خیلی سخته. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

میدونی همین نوع ازدواج سنتی اینطوری تورو سرخورده و شرمنده میکنه؟

میان ببینن و اگر نپسندن میرن

این درست نیست لاقل خود پسره رو فقط ببین و باهاش رفت و امد کن هربار نه خانوادش . اینطوری خورد میشی

فدای سرت که نیومدن لیاقتتو نداشتن

چی بگم که سکوت بهتره...
2714

قسمتت نبوده 

حتما خدا بهترشو برات نگه داشته

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

اخی عزیزم 

ناراحت نباش

خجالت نداره ب خودت افتخار کن و تحت هیچ شرایطی اعتماد ب نفست رو از دست نده

امیدوارم زودی ی مورد خوب برات پیش بیاد و اکی شه

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2706