1874
2106

سلام. دو روز پیش پسره با خواهرش یه سر اومدن محل کارم و چن ثانیه منو دیدن و رفتن. 

و واسه امروز وقت گرفتن ک زنونه بیان خونمون. 40 دقیقه قبلش زنگ زدن گفتن مهمون گیرشون اومده و یه فرصت دیگه. این ینی پیچوندن دیگه؟ 

من خیلی جلو مامان بابام خجالت میکشم ک کسی منو نمیخواد

27 سالمه. قدم 153، وزنم 41 😬

تا حالا 5 مورد بودن ک منو اومدن تو محل کارم دیدن ولی پشت سرشونو نیگا نکردن 

اهل ازدواج با دوست پسر هم نیستم و فقط ازدواج سنتی میخوام.

مامان بابام اصلا ب رو خودشون نمیارن ولی من باز خجالت میکشم جلوشون. خیلی سخته. 

بزرگترین آرزوی منِ مجرد اینه ک مادرِ یه دختر سالم و زیبا بشم. ان شاءالله

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

باز تو وضعت بهتر از منه

ما که منتظر بودیم بیان بله برون بگیرن 

رفتن یه دختره دیگه رو عقد کردن

بلهه برونم نه

عقد

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
2124

میدونی همین نوع ازدواج سنتی اینطوری تورو سرخورده و شرمنده میکنه؟

میان ببینن و اگر نپسندن میرن

این درست نیست لاقل خود پسره رو فقط ببین و باهاش رفت و امد کن هربار نه خانوادش . اینطوری خورد میشی

فدای سرت که نیومدن لیاقتتو نداشتن

چی بگم که سکوت بهتره...

قسمتت نبوده 

حتما خدا بهترشو برات نگه داشته

وای از دنیا ک یار از یار میترسد                                               غنچه های تشنه از گلزار میترسد 🥀                                                   عاشق از اوازه دیدار میترسد                                                            پنجه خنیاگران از تار میترسد                                                            شهسوار از جاده هموار میترسد                                                      این طبیب از دیدن بیمار میترسد                                              سازها بشکست و درد شاعران از حد گذشت                                          سالهای انتظاری بر من و تو بد گذشت 🖤
2050

اخی عزیزم 

ناراحت نباش

خجالت نداره ب خودت افتخار کن و تحت هیچ شرایطی اعتماد ب نفست رو از دست نده

امیدوارم زودی ی مورد خوب برات پیش بیاد و اکی شه

دلم داره میترکه😭یدونه صلوات برای حاجتم پلیز ❤مشترک مورد نظر حوصله بحث کردن ندارد لطفا اگه میخواید بحث کنید ریپلای نزنید با تشکر ❤
قسمتت نبوده  حتما خدا بهترشو برات نگه داشته

وایسا من باهات کار دارم. اصالتت افغانستانی هستی؟ 

بزرگترین آرزوی منِ مجرد اینه ک مادرِ یه دختر سالم و زیبا بشم. ان شاءالله

میفهمم چی میگی آدم به خودش شک میکنه که لابد من بدم منم اینجوری شدم ولی اعتمادبنفستو بالا ببر بلاخره هرکی یه ملاکایی داره همه که نباید عاشق آدم بشن شماهم از همه خوشت نمیاد حتما

سنیم نداری خوش باش هر چی اعتماد بنفست بالاتر بره آدمای بیشتری رو جذب میکنی

سایز الناز حبیبی هستی .خیلی هم جذاب و تودل برو 

انشالله که بهترین قسمتت بشه .نمیگم به دوست پسر اعتماد کن ولی الان ازدواج سنتی کم شده .اجازه بده اگه کسی خواست با نیت پاک بهت نزدیک بشه تا همو بشناسید .....

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌.....عاشق صلواتم .الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2051