2726
عنوان

حس میکنم کرونا دارم

78 بازدید | 12 پست

مامان بزرگم واکسن زده دیروز رفتم پیشش از اون موقع تا الان حس میکنم گلوم میخاره من خود ب خود اکسیژن رسانی خونم کمه میمیرم از کرونا ینی؟

پستامو لایک نکنید ممنون اگه مخالفی ریپلی نزن حوصله بحث ندارم

منم مشکوکم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مادربزرگت نمیتونه ناقل باشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
منم حس چشایی و بویایی ندارم گلودرد و سرفه هم دارم و همچنین پوستم کهیر زده مطمئنم کرونا دارم ولی دکتر ...

اوه اوه مواظب خودت باش

پستامو لایک نکنید ممنون اگه مخالفی ریپلی نزن حوصله بحث ندارم